Щорічне щеплення домашніх тварин – дієвий спосіб профілактики

Як відомо, профілактика ефективніша за лікування, особливо коли мова йде про хвороби, від яких ще не винайдено ліків. Саме тому вакцинація домашніх тварин – один із пріоритетів роботи Держпродспоживслужби Херсонщини.

Незважаючи на складну безпекову ситуацію, за минулий тиждень фахівці державних лікарень ветеринарної медицини в Херсонській області провели щеплення проти сказу 332 домашнім тваринам, у тому числі:

  • 146 котів
  • 186 собак

Наголошуємо – для недопущення сказу тварин необхідно щорічно робити щеплення всім домашнім котам і собакам, починаючи з 3-місячного віку.  

У лікарнях ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Херсонщини  вакцина проти сказу є безкоштовною: https://dpss-ks.gov.ua/likarni-i-laboratori%d1%97 

Зателефонуйте та запишіться на прийом. Так, Ви захистите здоров’я свого пухнастика та ваше і ваших рідних.