Анонси

19 червня 2024 року заплановано чергове дистанційне навчання осіб з питань безпечного поводження з пестицидами

21 травня 2024 року заплановано чергове дистанційне навчання осіб з питань безпечного поводження з пестицидами   

18 квітня 2024 року заплановано чергове дистанційне навчання осіб з питань безпечного поводження з пестицидами

***

18.02.2022 року відбудеться  навчальна тренінгова програма для кухарів шкіл Херсонщини. Концепція навчальної тренінгової програми розроблена на базі напрацювань команди Євгена Клопотенко проєкту Cult Food, МОЗ, ЮНІСЕФ та спеціалістів Україно-швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я”.
Деталі за посиланням.

***
15 лютого 2022 року
о 10:00 у форматі ZOOM-конференції спеціалістами Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області буде проведено навчання для осіб, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

Запланований захід відбудеться спільно з працівниками Головного управління Держпраці в Херсонській області.

***

17 вересня 2021 року – відбудеться зустріч спеціалістів Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з місцевими жителями міста Берислав та з керівниками підприємств, в частині дотримання законодавства про ціни та ціноутворення при наданні житлово – комунальних послуг.

Місце проведення – Бериславське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області (м. Берислав, вул. Комінтерна, 61)

Час проведення – 11:00

Запрошуються керівники підприємств, які надають житлово – комунальні послуги  та жителі  Бериславського району.

***
10 вересня 2021 року
відбудеться зустріч спеціалістів Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться зустріч спеціалістів сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з місцевими жителями селища міського типу Білозерка та з керівниками підприємств, з питання дотримання законодавства про ціни та ціноутворення при наданні житлово – комунальних послуг.

Місце проведення – Білозерське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області (смт. Білозерка, вул. Соняшна, 28) 

Час проведення -11:00

Запрошуються керівники підприємств, які надають житлово – комунальні послуги  та жителі  Білозерського району.

***
03.09.2021
року  відбудеться зустріч спеціалістів Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з місцевими жителями міста Гола Пристань та з керівниками підприємств, в частині дотримання законодавства про ціни та ціноутворення при наданні житлово – комунальних послуг.

Місце проведення –  Голопристанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області (м. Гола Пристань, вул. 1-го Травня, 79)

Час проведення – 11:00 

Запрошуються керівники підприємств, які надають житлово – комунальні послуги  та жителі Голопристанського району.

***

30.07.2021 року Управління фітосаніторної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області організовує нараду з аграріями області, за участі представників Департаменту розвитку сільського господарства Херсонської обласної державної адміністрації, голови Каховської районної державної адміністрації, голів Тавричанської, Любимівської та Зеленопільської територіальних громад Каховського району.
Тема заходу – “Екологобезпечні заходи застосування пестицидів та агрохімікатів на території Херсонської області”
Мета – проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед аграріїв області, для запобігання нанесенню шкоди навколишньому природному середовищу при застосуванні пестицидів та агрохімікатів на території Херсонської області.
Місце проведення – приміщення Каховської міської ради (вул. Велика Куликовська, 103).
Час проведення – 10:00
___________________________________________________________________
2
0.02.2020 року в приміщенні Новокаховської міської ради відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Забезпечення прав споживачів на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію та у разі порушення умов договору про виконання робіт (послуг)» за участі фахівців Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, представників Новокаховської міської ради та суб’єктів господарювання, які проводять діяльність в сфері торгівлі непродовольчими товарами та наданні послуг на території міста Нова Каховка.

Мета проведення «круглого столу» – донесення до суб’єктів господарювання вимог законодавства про захист прав споживачів.

Місце проведення: м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 23, (зала засідань).

Час проведення: 10:00.
___________________________________________________________________

20 лютого 2020 року об 11.00 годині у приміщенні Білозерського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області (смт. Білозерка, вул. Сонячна 28) відбудеться зустріч спеціалістів сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з місцевими жителями смт. Білозерка та з керівниками підприємств, які надають послуги з теплопостачання, водопостачання та водовідведення, поводження з побутовими відходами в частині дотримання законодавства про ціни та ціноутворення при наданні житлово – комунальних послуг.

Запрошуються керівники підприємств, які надають житлово – комунальні послуги  та жителі  Білозерського  району.

__________________________________________________________________________

13 лютого 2020 року об 11.00 годині у приміщенні Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області (м. Берислав,  вул. Комінтерна 61) відбудеться зустріч спеціалістів сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з місцевими жителями міста Берислав та з керівниками підприємств, які надають послуги з теплопостачання, водопостачання та водовідведення, поводження з побутовими відходами в частині дотримання законодавства про ціни та ціноутворення при наданні житлово – комунальних послуг.

Запрошуються керівники підприємств, які надають житлово – комунальні послуги  та жителі Бериславського району.

__________________________________________________________________________

24.01.2020 року в приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Державний контроль  щодо виробництва та/або обігу  фальсифікованих харчових продуктів» за участі фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, представників суб’єктів господарювання, які проводять діяльність по зберіганню та обігу масла солодковершкового на території міста Херсон, постачальників продуктів харчування в навчальні заклади міста, інших зацікавлених сторін.

Мета проведення «круглого столу» – донесення до  операторів ринку харчових продуктів вимоги Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», наказу № 363 «Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні», вирішення  нагальних  проблемних  питань з попередження  обігу  фальсифікованих  харчових продуктів.

Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, 2 поверх (зала засідань).

Час проведення: 11:00

__________________________________________________________________________

19.12.2019р. в приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться засідання «Круглого столу» на тему: «Державний контроль за додержанням законодавства про рекламу в частині встановленого законодавством порядку розповсюдження та розміщення реклами».

У засіданні «Круглого столу» беруть участь представники Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області, а також керівники аптечних закладів м. Херсону та представники Управління зовнішньої реклами Херсонської міської ради.

Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, 2 поверх (зала засідань).

Час проведення: 10:00

__________________________________________________________________________

З метою залучення навчальних закладів, асоціацій, громадських організацій до обговорення проблемних питань в сфері інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу за ініціативою Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, 17 грудня 2019 року о 10:00 за адресою: м.Херсон, вул. Перекопська, 17 планується проведення засідання “Круглого столу” на тему: “Проблемні питання при підготовці трактористів-машиністів”.

Також, можна взяти участь у форматі online на сторінці https://www.youtube.com/ в рядку пошук – Круглий стіл “Проблемні питання при підготовці трактористів-машиністів”

_______________________________________________________________________________

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18.11.2019 № 783 за ініціативою Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області на наступному тижні планується проведення робочих нарад з директорами та відповідальними особами за організацію харчування закладів дошкільної освіти з питань дотримання вимог чинних санітарних норм з протиепідемічного режиму на харчоблоках, профілактика харчових отруєнь, гострих кишкових інфекцій.

Наради будуть проведенні на базі дошкільних навчальних закладів по районам:

  • Суворовський район – 16.12.2019
  • Дніпровський район – 17.12.2019
  • Корабельний район – 18.12.2019

Даний захід є продовженням систематичної роботи з забезпечення дітей безпечним та якісним харчуванням та проведення профілактичних і протиепідемічних заходів на підконтрольних об’єктах.

_________________________________________________________________________________

13 грудня 2019 року об 11.00 на базі Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться семінар-навчання за участі представників Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної фітосанітарної лабораторії, Херсонської обласної філії ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», професорсько-викладацького складу ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», суб’єктів насінництва та розсадництва, інших зацікавлених суб’єктів господарювання на тему: «Актуальні проблеми у сфері насінництва та розсадництва й шляхи їх вирішення».

Семінар передбачає практичне навчання.

Семінар-навчання відбудеться за адресою: м. Херсон, вул. Стрітенська, 23, головний корпус ДВНЗ «ХДАУ», 3 поверх, кафедра ботаніки та захисту рослин, аудиторія 127.

Попередня реєстрація відбуватиметься до 11 грудня 2019 року за телефонами +38 067 289 89 72, +38 095 172 95 00

Запрошуються суб’єкти господарювання агропромислового комплексу усіх форм власності, науковці та інші бажаючі!

________________________________________________________________________________

12 грудня  2019 року 10.00 годин у приміщенні Білозерського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області (смт. Білозерка, вул. Сонячна 28) відбудеться зустріч спеціалістів сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з місцевими жителями смт. Білозерка та з керівниками підприємств, які надають послуги з теплопостачання, водопостачання та водовідведення, поводження з побутовими відходами в частині дотримання законодавства про ціни та ціноутворення при наданні житлово – комунальних послуг.

Запрошуються керівники підприємств, які надають житлово – комунальні послуги  та жителі  Білозерського  району.

_________________________________________________________________________________

05.12.2019 року на базі Іванівського та Нижньосірогозького районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться особистий прийом громадян начальником Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарасом Григоровичем Годиною-Арюпіним.

_________________________________________________________________________________

04.12.2019 року на базі Новокаховського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Мандра Олександром Миколайовичем.  

________________________________________________________________

Особистий прийом начальником управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області громадян Нововоронцовського району

У приміщенні Нововоронцовської РДА (Херсонська обл., Нововоронцовський р-н, смт Нововоронцовка, вул. Воронцова,   буд. 10), 29.11.2019 року о 10.00 відбудеться особистий прийом начальником управління фітосанітарної безпеки та в.о.начальника Нововоронцовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області громадян Нововоронцовського району .

__________________________________________________________________________________

28.11.2019 року на базі Каховського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Мандра Олександром Миколайовичем.

__________________________________________________________________________________

23.10.2019 відбудиться засідання «круглого столу» на тему: «Про проблемні питання якості питної води в м. Херсоні та Херсонській області» за участі фахівців Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, представників Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Херсонської обласної державної адміністрації, департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міської ради, Південно-Української гідрогеологічної експедиції Причорноморського державного регіонального геологічного підприємства, МКП «ВУВКГ м. Херсона», комунальних підприємств питного водопостачання в м. Херсоні, громадських організацій та інших зацікавлених сторін.

Під час засідання будуть обговоренні проблемні питання щодо якості питного водопостачання на території Херсонської області, зокрема у сільській місцевості, вимоги Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», результати здійснення державного нагляду за об’єктами питного водопостачання, виконання обласної програми «Питна вода Херсонщини» на 2012-2020 роки тощо.

Мета проведення «круглого столу» – визначення нагальних проблем у сфері водопостачання та пошук шляхів їх вирішення.

Адреса проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, 2 поверх (зала засідань). Час проведення: 11:00

________________________________________________________________________________

10 жовтня 2019 року за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться зустріч з жителями м. Олешки та керівниками підприємств, які надають послуги з теплопостачання, водопостачання та водовідведення, поводження з побутовими відходами в частині дотримання законодавства про ціни та ціноутворення при наданні житлово–комунальних послуг.

До участі запрошуються керівники підприємств, які надають житлово–комунальні послуги, жителі Олешківського району.

Місце проведення: м. Олешки, вул. Олімпійська 94, приміщення Олешківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Час проведення: 10:00.

_________________________________________________________________________________

20 вересня 2019 року за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться засідання круглого столу на тему: “Організація і порядок проведення метрологічного нагляду на підприємствах, установах та організаціях. Вимоги Технічного регламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку”. До участі у круглому столі запрошуються суб’єкти господарювання та усі зацікавлені особи.

Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, приміщення Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, 2-й поверх, конференц-зала. Час проведення: 10:00.

__________________________________________________________________________________

До уваги керівників навчальних закладів! Запрошуємо дітей взяти участь у виставці-конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

З метою реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області у 2019 році Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації та за участю Громадської організації «Бізнес-асоціація «МИ – ХЕРСОНЦІ» організовує  виставку-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».

Майбутнє України – це діти, які мають ідеї, як змінити світ на краще та спонукають вітчизняних підприємців до створення якісних товарів та послуг. Виставка-конкурс проводиться з метою формування у свідомості дітей – наймолодших споживачів суспільства – асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію  та задля популяризації руху за підвищення якості життя.

Дізнатися про умови конкурсу можна за посиланням: http://khcsm.org.ua/news/do-uvagi-kerivnikiv–navchalnih-zakladiv-zaproshujemo-ditej-vzjati-uchast–u-vistavtsi-konkursi-ditjachogo-maljunka–ja-hochu-zhiti-v-jakisnomu-sviti-

_________________________________________________________________________________

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області запрошує представників засобів масової інформації і всіх зацікавлених осіб на брифінг «Актуальні питання проведення оздоровчого сезону на Херсонщині», який відбудеться 31 липня 2019 року о 15.00 в приміщенні прес-клубу «НОВИЙ ДЕНЬ».  

В рамках заходу будуть порушені питання здійснення фахівцями Держпродспоживслужби в Херсонській області заходів державного нагляду (контролю) в сферах дотримання санітарного законодавства, безпечності харчових продуктів, захисту споживачів та фітосанітарної безпеки задля створення умов проведення безпечного і якісного курортно-оздоровчого сезону 2019 р. Також будуть проаналізовані останні резонансні події, які набули поширення в засобах масової інформації.

Місце проведення: м. Херсон, вул. Преображенська, 26, прес-клуб «Новий день». Час проведення: 15:00

__________________________________________________________________________________

21 червня 2019 року у м. Каховка Херсонської області відбудеться нарада-навчання на тему “Актуальні питання організації заходів щодо санітарно-епідеміологічних розслідувань, локалізації та ліквідації ускладнень санітарно-епідемічної ситуації”. 

Захід організовується Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області за ініціативи Управлінь державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

До участі запрошені представник ДУ “Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України”, фахівці міських, районних, міжрайонних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

У ході наради будуть розглянуті повноваження Держпродспоживслужби та лабораторних центрів в організації здійснення санітарно-епідеміологічних розслідувань групових інфекційних захворювань, групових та індивідуальних харчових отруєнь, масових неінфекційних захворювань (отруєнь); вжиття заходів щодо встановлення постачальників та виробників продукції, з якою пов’язані випадки ускладнення санепідситуації та здійснення відповідних заходів державного контролю відносно цих суб’єктів господарювання щодо додержання ними законодавства про харчові продукти та ветеринарно-санітарних вимог, розв’язання ситуаційних завдань тощо.

Місце проведення заходу: м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, приміщення Каховської міської ради.  Час проведення: 9.00

__________________________________________________________________________________

29 травня 2019 року Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з громадською організацією «Спілка підприємців «Оберега майбутнього» проведе засідання круглого столу на тему: «Практичне застосування законодавства про захист прав споживачів. Впровадження сучасних стандартів продажу товарів у закладах торгівлі та ресторанного господарства».  До участі у круглому столі запрошуються суб’єкти господарювання, представники місцевої влади, громадських організацій, об’єднань підприємців, преси. Адреса проведення заходу: м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 7. Час проведення: 10:00

_________________________________________________________________________________

15 травня 2019 року за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться семінар–нарада, присвячений обговоренню вимог законодавства України в сфері захисту споживачів, реклами, метрології та метрологічної діяльності; застосуванню превентивного захисту прав споживачів з метою недопущення та/або зменшення кількості порушень. Під час заходу будуть розглянуті приклади розв’язання складних скарг, зокрема тих, які надходять від споживачів щодо покупок в інтернет-магазинах. До участі в семінарі запрошую15ться суб’єкти господарювання, представники місцевої влади, громадських організацій, об’єднань підприємців, преси. Адреса проведення заходу: Херсонська обл., смт Горностаївка, вул. Покровська, 145. Час проведення: 10:00

_________________________________________________________________________________

24 квітня 2019 року відбудеться попередньо анонсоване засідання круглого столу з питань дотримання законодавства про ціни та ціноутворення при реалізації медпрепаратів по програмі «Доступні ліки». До участі в обговоренні актуальних питань запрошені керівники аптечних закладів всіх форм власності та підпорядкування, які провадять господарську діяльність згідно з відповідною ліцензією і  беруть участь у програмі «Доступні ліки». Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, приміщення Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, 2-й поверх, конференц-зала. Час проведення: 14:00.

__________________________________________________________________________________

23 квітня 2019 року за ініціативи Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться засідання круглого столу з обговорення питань взаємодії органів державного ринкового нагляду у роботі національної інформаційної системи ринкового нагляду; проблемних питань порядку здійснення заходів державного ринкового нагляду та обміну досвідом щодо дослідження характеристик нехарчової продукції. До участі в заході запрошуються представники територіальних органів Херсонської області, що здійснюють ринковий нагляд. Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, приміщення Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, 2-й поверх, конференц-зала. Час проведення: 10:00

_________________________________________________________________________________

Анонсоване на 12 квітня 2019 року засідання круглого столу з питань дотримання законодавства про ціни та ціноутворення при реалізації медпрепаратів по програмі «Доступні ліки» переноситься. Про час і дату проведення буде поінформовано пізніше.

___________________________________________________________________

12 квітня 2019 року відбудеться засідання круглого столу з питань дотримання законодавства про ціни та ціноутворення при реалізації медпрепаратів по програмі «Доступні ліки». До участі в обговоренні актуальних питань запрошені керівники аптечних закладів всіх форм власності та підпорядкування, які провадять господарську діяльність згідно з відповідною ліцензією і  беруть участь у програмі «Доступні ліки». Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, приміщення Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, 2-й поверх, конференц-зала. Час проведення: 14:00 годин.

___________________________________________________________________

8 квітня 2019 року за ініціативи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться засідання круглого столу щодо застосування вимог національного законодавства, яке регулює забій тварин та поводження з непереробленими харчовими продуктами тваринного походження і запровадження системи управління безпечності харчових продуктів на забійних підприємствах за принципами НАССР. Місце проведення заходу: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, приміщення Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Час проведення: 14:00

___________________________________________________________________

28 березня .2019 р. в рамках проекту Продовольчої сільськогосподарської організації ООН (ФАО) «Посилення регіональної готовності, профілактики і боротьби із заразним вузликовим дерматитом великої рогатої худоби в Україні» відбудеться семінар «Тренінг «польових» ветеринарів». До участі у заході запрошені фахівці ветеринарної медицини обласного, районного та місцевого рівнів Херсонської області. Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, 2-й поверх, конференц-зала Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Час проведення: 10.00

___________________________________________________________________

27 березня 2019 року за ініціативи Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться засідання круглого столу, присвячене обговоренню вимог законодавства України в сфері захисту споживачів, реклами, метрології та метрологічної діяльності; застосуванню превентивного захисту прав споживачів з метою недопущення та/або зменшення кількості порушень в частині виконання правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами та надання послуг установами громадського харчування. До участі запрошуються представники управління споживчого ринку Херсонської міськради, громадських організацій, суб’єкти господарювання, засоби масової інформації, зацікавлені особи. Адреса проведення: м. Херсон, пр. Ушакова, 37. Час проведення: 10:00

___________________________________________________________________

27 березня 2019 року Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області ініціює проведення круглого столу з обговорення актуальних питань дотримання законодавства про ціни та ціноутворення при наданні житлово-комунальних послуг. Організатори заходу – фахівці сектору контролю за регульованими цінами – нададуть роз’яснення щодо перевірок складової тарифу, порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, встановлення та застосування тарифів, порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, порядку формування тарифів на послуги щодо поводження з побутовими відходами. До участі у засіданні круглого столу запрошуються керівники комунальних підприємств міста та області, представники громадських організацій, ОСББ, усі зацікавлені особи. Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, 2-й поверх, конференц-зала Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Час проведення: 14.00

___________________________________________________________________

20 березня 2019 року Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за підтримки управління споживчого ринку Херсонської міської ради ініціює проведення круглого столу з питань дотримання санітарно-протиепідемічних норм та правил, а також прав споживачів при наданні послуг у салонах краси, манікюрних кабінетах, тату-салонах. До обговорення запрошуються власники та керівники зазначених закладів. Адреса проведення: м. Херсон, просп. Ушакова, 37, ІІ поверх, велика зала. Час проведення: 10.00.

 ___________________________________________________________________

19 березня 2019 року за ініціативи Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, за підтримки інспекції у справах захисту прав споживачів Новокаховської міської ради відбудеться засідання круглого столу, присвячене обговоренню вимог законодавства України з питань розповсюдження реклами та захисту прав споживачів, метрології та метрологічної діяльності. До участі запрошуються суб’єкти господарювання, представники місцевої влади, громадських організацій, преси. Адреса проведення заходу: Херсонська обл., м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, 23. Час проведення: 10:00

___________________________________________________________________

26 лютого 2019 року відбудеться семінар на тему: «Пріоритетні напрямки по запобіганню інфекційних, інвазійних захворювань бджіл. Профілактика та першочергові заходи при отруєнні бджіл». До участі в семінарі запрошуються представники відокремлених управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, державних лікарень ветеринарної медицини міст Херсона та Нової Каховки, представники Херсонської обласної спілки бджолярів, громадських організацій, зацікавлені особи. Початок заходу: 10:00. Місце проведення: м. Херсон, просп. Ушакова, 47.

___________________________________________________________________

За ініціативи фахівців Держпродспоживслужби та Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА 19 лютого о 10.00 у приміщенні Суворовської районної у місті Херсоні ради (м. Херсон, проспект Ушакова, 47, ІІІ поверх, кімната 302) відбудеться нарада з питань виробництва насіння та посадкового матеріалу в Херсонській області. До обговорення запрошені виробники насіннєвого та посадкового матеріалу та суб’єкти господарювання , яки планують у подальшому займатись виробництвом насіннєвого або посадкового матеріалу.

___________________________________________________________________

19 лютого 2019 року за ініціативи Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться семінар – нарада, присвячена обговоренню вимог законодавства України в сфері захисту споживачів, реклами, метрології та метрологічної діяльності; застосуванню превентивного захисту прав споживачів з метою недопущення та/або зменшення кількості порушень. Під час заходу будуть наведені приклади розв’язання складних скарг, у тому числі тих, які надходять від споживачів щодо покупок в інтернет-магазинах. До участі в семінарі запрошуються суб’єкти господарювання, представники місцевої влади, громадських організацій, об’єднань підприємців, преси. 

 Адреса проведення заходу: Херсонська обл., м. Берислав, пл. Перемоги, 2. Час проведення: 10:00

___________________________________________________________________

План проведення семінарів в сфері захисту споживачів на 2019 рік

___________________________________________________________________

СТОП АЧС! 27 березня 2018 р. відбудеться  семінар-тренінг для спеціалістів ветеринарної медицини Херсонщини. За сприяння Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в рамках спільного проекту технічної допомоги у м. Херсоні пройде семінар (симуляційне тренування) з відпрацювання алгоритму протидії Африканській чумі свиней в Україні. У рамках семінару планується провести теоретичні симуляційні вправи з реагування на спалахи африканської чуми свиней. Захід пройде у конференц-залі готелю «Бордо. Реєстрація учасників з 9.00.

___________________________________________________________________________________

Спеціалісти Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 12.04.2017 року приймуть участь у нараді з керівниками оздоровчих закладів Скадовського району щодо забезпечення підготовки та проведення в області курортно-туристичного сезону 2017 року.


Спеціалісти Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 12.04.2017 року приймуть участь у попередньому обговоренні містобудівної документації, а саме: проекту «Внесення змін, оновлення Генерального плану м. Голої Пристані Херсонської області».


Спеціалісти Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 31.01.2017 – 01.02.2017 року приймуть участь у семінарі в рамках міжнародної технічної допомоги “Вдосконалення системи контролю харчових продуктів в Україні”. Тема семінару – “Загальний підхід з оцінки ризику та категоризації підприємств за ступенем ризику”