Для постачальників харчових продуктів у заклади освіти Великоолександрівського району провели семінар

Великоолександрівським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області проведено зустріч з постачальниками харчових продуктів у заклади дошкільної та загальної середньої освіти на тему «Основні принципи та вимоги до постачання харчових продуктів у заклади освіти».

Семінар проводили спеціалісти відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Великоолександрівського районного управління.

У ході зустрічі було обговорено та надано роз’яснення по окремим статтям Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», кожному постачальнику надано витяги з даного закону що стосується простежуваності , обов’язків та відповідальності операторів ринку,  озвучені пункти Інструкції з організації харчування дітей, питання порядку постачання харчових продуктів до дитячих навчальних закладів.

Звернено увагу присутніх на дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час постачання продуктів харчування, обсяг та частоту завозу продуктів харчування та продовольчої сировини.

Під час зустрічі фахівцями Великоолександрівського РУ надано детальні роз’яснення з наступних питань:

  • обов’язкова реєстрація потужності (ЕД, реєстрація у державному реєстрі за наказом № 39);
  • наявність особистих медичних книжок та санітарного одягу;
  • відповідність санітарно-гігієнічним вимогам автотранспорту;
  • ознайомлення постачальників харчових продуктів району з переліком харчових продуктів, які заборонені для використання у дитячих навчальних закладах.
  • оформлення графіків-маршрутів постачання харчових продуктів та продовольчої сировини у дитячі навчальні заклади та погодження їх з керівниками навчальних закладів;
  • дотримання температурних умов при транспортуванні продуктів харчування;
  • наявність відповідного пакування та маркування продуктів харчування;
  • обов’язкове впровадження системи НАССР;
  • наявність відповідних супровідних документів (товарно-транспортної накладної, додаткових документів, експертних висновків лабораторних досліджень акредитованих лабораторій);

Під час наради присутні отримали вичерпні відповіді на нагальні питання та рекомендації щодо порядку завозу харчових продуктів, недопущення порушень санітарного законодавства, профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

На завершення зустрічі до постачальників доведено вимоги наказу МОЗ України “Про затвердження мікробіологічних критеріїв для встановлення показників безпечності харчових продуктів ”, зокрема: постачальник повинен постачати сировину тваринного, рослинного походження та харчові продукти за наявності лабораторного підтвердження їх безпечності та якості акредитованою лабораторією і щокварталу надавати результати досліджень за вимогою до районного управління.