Засідання Нижньосірогозького районного штабу щодо посилення контролю за недопущенням торгівлі в неустановлених для цього місцях

Стихійна торгівля вже стала прикрим, але звичним явищем в містах та селах.

13 серпня поточного року на чолі з головою Нижньосірогозької районної державної адміністрації відбулося засідання постійно діючого районного штабу щодо посилення контролю за недопущенням торгівлі в неустановлених для цього місцях за участю представників Нижньосірогозького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Нижньосірогозької ДПІ Генічеського управління Головного управління ДФС в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополь, Нижньосірогозького відділення Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, селищної ради та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Представниками Нижньосірогозького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області було зазначено, що членами штабу проводиться постійна робота стосовно вирішення даного питання, зокрема здійснюються рейдові перевірки центрального ринку «Хортиця» та реагування на скарги самих підприємців району, під час яких перевіряються торгівельні точки, розміщені в неустановлених для цього місцях.

Зокрема учасниками наради було прийнято рішення щодо необхідності створити єдиний постійно діючий механізм, завдяки якому в районі вдасться викоренити таке явище, як несанкціонована торгівля. Також було акцентовано увагу на тому, що головним завданням штабу є не тільки запобігання стихійної торгівлі, а насамперед організація реалізації продукції в належних умовах.

Учасниками наради було детально обговорено всі можливі варіанти вирішення даного питання, заслухано думки кожного керівника районних служб та прийнято відповідні рішення, які допоможуть у врегулюванні цього проблемного питання в районі.