З початку року до Консультаційного центру Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області звернулося близько 10 000 осіб

На базі Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області функціонує Консультаційний центр з питань, що відносяться до компетенції Головного управління.

Консультаційний центр створений з метою забезпечення належного рівня захисту прав споживачів на території області, ефективного реагування на звернення громадян,  створення дієвої системи консультування в оформленні заяв, для отримання адміністративних послуг, які входять до сфери діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

До роботи Центру долучаються спеціалісти  з різних сфер діяльності Головного  управління для оперативного відпрацювання кожного звернення, згідно з чинним законодавством.

За час діяльності до Консультаційного центру звернулося близько 10 000 споживачів, фізичних та юридичних осіб щодо надання роз’яснень, консультаційної допомоги, написання звернень та заяв тощо.

Зокрема, за результатом розгляду скарги споживача на порушення його прав з боку магазину електронної техніки до Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, суб’єктом господарювання було повернуто кошти споживачу за неякісний товар, в сумі – 71 999 грн.

В тому числі Консультаційний центр надає допомогу, щодо оформлення заяв на отримання адміністративних послуг.

З початку року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області з різних напрямків надано понад 26 000 адміністративних послуг.

Для отримання консультацій з питань, що відносяться до компетенції Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, допомоги в оформленні заяв відповідно до встановлених вимог законодавства, звертайтеся:

– за телефоном: (0552) 32 – 17 – 37

– за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 17

– на електронну поштову скриньку: kherson.obl@dpss-ks.gov.ua