З 10 квітня 2019 року на Херсонщині розпочалася нерестова заборона на вилов риби

11 квітня 2019 року на базі Великолепетиської районної державної адміністрації відбулася нарада за участю представників відділу охорони водних ресурсів «Рибоохоронний патруль», Великолепетиського відділення поліції, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Великолепетиського міжрайонного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, районної організації УТМР та користувачів водних біоресурсів району.

Мета наради – зберегти відтворення водних ресурсів під час нересту риби, напрацювати спільні дії всіх зацікавлених структур для запобігання незаконному вилову риби в районі.

Учасники наради обговорили низку заходів, які будуть вжиті для попередження браконьєрського вилову риби, а також з метою припинення перевезення та продажу риби, яка була виловлена протизаконно.

Під час наради проаналізовано проблемні питання, зокрема про встановлення штучних нерестових гнізд, кількість яких в порівнянні з минулим роком суттєво зменшилась, та розглянуто пропозиції щодо шляхів їх вирішення.

Підсумовуючи нараду голова Великолепетиської районної державної адміністрації А. Віремейчик заявив, що всі повинні докласти максимум зусиль задля запобігання незаконного та неконтрольованого рибальства в районі у період нересту риби, а також наголосив на важливості проведення роз’яснювальної роботи серед громадян щодо збереження природних ресурсів району.