Як вибрати ковзани?

Зимова пора – це час веселих і захоплюючих розваг: катання на лижах, санчатах і, звісно ж, на ковзанах. Усміхнені обличчя, гомін, швидкий рух по блискучій поверхні приваблюють багатьох. Саме тому необхідно виважено підійти до вибору ковзанів. Якщо на ковзанці ви не професіонал, Вам необхідні ковзани для масового катання. Лезо в таких ковзанах прикручуються до черевика і пересунути їх вже не можна. У ковзанах для професійного катання можна переставити лезо під власний стиль катання людини, також є ковзани для гри в хокей. Зубчиків на передній частині леза немає, форма леза округлена і ковзани призначені для того, щоб набирати швидкість. Чим дорожче ковзани, тим краще якість леза і воно довше не буде стиратися. Головне при виборі ковзанів – зручність, тому їх потрібно обов’язково міряти.

Якщо ковзани потрібні для дитини, яка займається фігурним катанням, то слід купувати напівпрофесійні ковзани. У випадку, коли ковзани потрібні для того, щоб покататися з батьками, друзями, то краще за все купувати розсувні ковзани.

Розсувні ковзани – це ковзани, розмір яких можна регулювати в міру збільшення розміру ноги. Такий варіант підходить для дітей і підлітків, ніжка яких збільшується з кожним роком. В даному випадку батькам не доведеться щороку витрачається на нові ковзани для своєї дитини.

Якщо ви любите кататися взимку на ковзанах, а влітку на роликах, то можна розглянути модель «два в одному». До зими катаємося на роликах, а в зимовий час знімаємо колеса і переставляємо на лезо.

Як і за будь-якою річчю, за ковзанами необхідно доглядати. Після катання на ковзанах, їх треба протерти сухою ганчіркою та одягти м’які чохли з тканини на лезо.

Не можна використовувати пластикові чохли, при такому зберіганні в майбутньому на лезі може з’явитися іржа. Ніколи не слід сушити ковзани на батареї – відбудеться деформація черевика.