Херсонські ветеринари промоніторили стан тварин у пересувній виставці

До кінця серпня у Херсоні планує працювати пересувна виставка екзотичних тварин. У соціальних мережах почали з’являтись певні відгуки, в яких відвідувачі вказували на незадовільний стан тварин.
Для збору інформації на місце вийшли фахівці Херсонської міської державної лікарні ветеринарної медицини.
Фахівці перевірили наявність документів на кожну тварину, яка представлена на виставці, а також відомості щодо проведення усіх необхідних щеплень.
За словами власника, він не купував тварин спеціально для виставки. Кількох птахів викупив у пересувного цирку, де з ними погано поводились. Єнота Кроша продала пара, яка збиралась його просто лишити на вулиці, бо не могла дати раду в домашніх умовах.
Візуально тварини, окрім кількох, виглядали здоровими.
Так, у кабанчика Потапа виявили проблему з ніжкою – власник каже, що тварина вільно пересувалась по залу і потягнула ногу на слизькій плитці. Тому зараз Потап знаходиться в окремому загоні, аби обмежити його активність та отримує лікування.
В однієї з морських свинок на спині виявили залисину. За словами керівника Херсонської міської державної лікарні ветеринарної медицини Максима Лехкодера, через брак певних вітамінів тварини можуть почати вискубувати шерсть один в одного. Тому власнику виставки надали рекомендації щодо проведення курсу лікування для морських свинок.
Запитання виникли і до стану папуги Ані – на її тілі багато ділянок без пір’я. Через переїзди птах знаходився у стресі, і почав себе общипувати. Проте зараз стан папуги нормалізувався і пір’я почало відростати.
– Усі тварини на виставці чіповані, з належними документами на пересування та усіма щепленнями. Власнику також були надані рекомендації щодо умов утримання тварин, правильного догляду за ними, а також годування. – зазначив Максим Лехкодер.