Від чого залежить смак води?

1.Підвищений вміст сульфатів надає воді гіркуватий присмак.

2.Хлоридів – солоний присмак.

3.Солей заліза та марганцю – чорнильний, залізистий присмак.

4.Найбільш освіжаючий ефект вода має при температурі 7-11 градусів.

Чим шкідливі хлориди?

Перенасичена хлоридами вода здатна викликати ураження слизових оболонок, очей, шкіри та дихальних шляхів. Після вживання такої води порушується водно-сольовий баланс та робота шлунково-кишкового тракту, з’являються набряки та схильність до захворювань сече-статевої системи. Надлишок солей призводить до змін в кровоносних судинах, перевантажує роботу серця і нирок, підвищує артеріальний тиск і може значно погіршити перебіг серцево-судинних захворювань.

Вода з підвищеним вмістом хлоридів шкідлива не тільки для людини. Такий розчин негативно впливає на здоров’я домашніх та сільськогосподарських тварин, на зростання і розвиток аграрних культур і рослин.

У побуті і на виробництві занадто солона вода агресивно впливає на металеві поверхні, помітно збільшуючи інтенсивність їх корозії. Від такої води на поверхні нагрівальних елементів з часом утворюється накип. Це знижує їх теплопровідність, збільшує витрату енергії і призводить до незворотних поломок обладнання.

Як очистити воду від хлоридів?

Відповідно до вимог Державних санітарних норм і правил, концентрація хлоридів у воді не повинна перевищувати 250 мг/л. Щоб визначити їх кількість, необхідно провести хімічний аналіз води. А для усунення надлишку солей хлору використовують фільтри на основі зворотного осмосу, які бувають побутового, комерційного та промислового призначення.