УВАГА! АНОНС!

10-11 жовтня 2019 року на базі Генічеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться науково-практична конференція “Актуальні питання діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області при здійсненні державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства”.

У конференції беруть участь представники обласного апарату Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Серед запрошених: голова Генічеської районної державної адміністрації, голова Генічеської районної ради, представники відділу освіти Генічеської РДА, представники Генічеського медичного коледжу, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, голови сільських, селищних рад, ОТГ Генічеського району.

Під час заходу планується обговорення наступних питань:

1.Здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства у дитячих навчальних закладах. Контроль за станом харчування дітей у ДНЗ, дотримання норм харчування, динаміка зрушень 2018-2019 років. Планування заходів державного контролю на наступний рік.

2.Впровадження системи НАССР у дитячих навчальних закладах. Презентація Паспорту харчоблоку.

3.Досвід впровадження в рамках програми “Нове шкільне харчування” у загальноосвітніх закладах страв, виготовлених згідно зі “Збірником рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах” Євгена Клопотенка, погодженого висновком держсанепідекспертизи від 20.12.2018 №602-123-20-2/50023.

4.Гігієнічні та епідемічні аспекти роботи закладів побутового обслуговування (перукарні, косметологічні кабінети тощо).

5.Підсумки оздоровчого сезону 2019 року.

6.Державний санітарно-епідеміологічний нагляд за станом питного водопостачання, проблемні питання на території області та шляхи їх вирішення.

7.Державний санітарно-епідеміологічний нагляд у сфері транспортування, зберігання та використання пестицидів і агрохімікатів.

8.Державний санітарно-епідеміологічний нагляд у сфері санітарної очистки населених пунктів.

9.Реалізація повноважень Держпродспоживслужби щодо здійснення державного нагляду у сфері санітарного законодавства міськими, районними та міжрайонними управліннями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та проблемні питання, що потребують вирішення.