У Чаплинському районі розпочато комісійні перевірки готовності пришкільних таборів відпочинку до роботи у новому оздоровчому сезоні

15 травня 2019 року комісією за участю представника Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проведено перевірку готовності таборів відпочинку з денним перебуванням дітей Чаплинської територіальної громади до роботи влітку 2019 року.

Комісією обстежено 7 літніх пришкільних таборів, під час роботи яких планується оздоровити близько 736 дітей.

У закладах проведено поточні ремонти приміщень, ігрові кімнати та майданчики облаштовано згідно з вимогами чинного законодавства. Харчоблоки у повному обсязі забезпечено технологічним обладнанням (витяжні шафи, електроплити, електродуховки, холодильники, тощо), кухонним посудом.

Усі пришкільні табори укомплектовані медичними працівниками та аптечками першої допомоги. Режими роботи пришкільних таборів, примірні двотижневі меню, перелік постачальників харчових продуктів і продовольчої сировини надані на погодження з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області. Оскільки харчуванням дітей планується забезпечувати безпосередньо на власних харчоблоках, під час перевірки основна увага зверталася на підготовку організації харчування, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1591 від 22.11.2004 року «Про затвердження норм харчування в навчальних і оздоровчих закладах», постачання харчових продуктів та вжиття необхідних заходів щодо профілактики виникнення гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь та токсикоінфекцій в пришкільних таборах відпочинку.

Після проведення перевірки начальнику відділу освіти молоді та спорту Чаплинської селищної ради надані пропозиції щодо усунення виявлених недоліків та вжиття заходів з покращення санітарно-технічного стану закладів, які необхідно виконати до початку відкриття таборів відпочинку.