У Білозерському управлінні пройшло робоче засідання з керівниками підприємств, які надають житлово – комунальні послуги

Спеціалістами Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області  активно проводиться роз’яснювальна робота серед громадян з метою сприяння дотриманню законодавства про ціни та ціноутворення при наданні житлово – комунальних послуг.

Тож, 10 вересня фахівцями було проведено робоче засідання у вигляді “круглого столу” з керівниками підприємств, які надають житлово – комунальні послуги та жителями Білозерського району на базі Білозерського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Під час проведення засідання спеціалісти Сектору підняли питання щодо поширених випадків порушень суб’єктами господарювання  законодавства про ціни та ціноутворення у розрахунках складової тарифу на житлово – комунальні послуги. Зокрема, невідповідність  Постанові Кабінету Міністрів України від 1 червня 1991 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги».

Увагу присутніх звернули на штрафних адміністративно – господарських санкцій до підприємств у разі порушення ними Закону України «Про ціни та ціноутворення».

Зазначимо, що наступне засідання круглого столу відбудеться в п’ятницю 17.09.2021 об 11:00 у приміщенні Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Наступне засідання, ініційоване Сектором контролю за регульованими цінами, відбудеться 17 вересня об 11:00 у Бериславському  управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.