Спеціалісти Нижньосірогозького управління ініціювали нараду з керівниками закладів громадського харчування щодо впровадження системи НАССР та роботи в умовах карантину

Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» з 20 вересня 2019 року передбачено обов’язкове впровадження системи НАССР при виробництві та обігу харчової продукції, в тому числі й у закладах громадського харчування.

З метою якісного впровадження та дії цієї системи спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області постійно проводять наради, консультації, семінари з суб’єктами господарювання, власниками закладів харчування, керівниками освітніх закладів Херсонщини.

Тож, за ініціативи Нижньосірогозького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області було проведено черговий семінар-нараду з керівниками закладів громадського харчування Нижньосірогозької селищної ради.

В.о. начальника Нижньосірогозького управління Сергій Чебукін, нагадав присутнім, що  всі оператори ринку, які працюють у сфері виробництва та обігу харчових продуктів,  мають впровадити систему аналізу ризиків і контролю у критичних точках НАССР, відповідно до вимог законодавства – наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.2012 року №590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)».

Він зазначив, що НACCP – Hazard Analysis Critical Control Points – міжнародно визнаний метод виявлення та управління ризиками, пов’язаними із безпечністю харчових продуктів. Це система управління, в якій безпечність харчових продуктів досягається шляхом аналізу та контролю небезпечних факторів біологічного, хімічного та фізичного походження, починаючи від сировини до обігу та споживання готової продукції. Введення НАССР необхідне для зниження ризиків, які пов’язані з харчовими отруєннями споживачів, для удосконалення харчових продуктів та процесів їх виробництва, а не тільки для дотримання вимог законодавства. Оператор ринку має адаптувати умови своєї потужності до даної системи.

Виконання програм-передумов системи НАССР є ключовим елементом у забезпеченні безпеки продуктів харчування і запровадженні системи на підприємстві. Параметри програм-передумов є параметрами, за якими здійснюється державний контроль на підприємствах.

В свою чергу, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Нижньосірогозького управління Лариса Качкарова звернула увагу присутніх керівників на особливості роботи закладів громадського харчування в період карантинних обмежень. Зокрема, згідно з постановою КМУ від 09 грудня 2020 року №1236, пункт 3-5,  на території регіонів, на яких встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки,  забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування зі здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Однак ці обмеження  не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу, ринку) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Лариса Качкарова нагадала присутнім про необхідність проведення попередніх (при прийомі на роботу)  та періодичних медичних оглядів працівників  (наказ МОЗ від 23.07.2002 року  № 280), адже пункт про можливість працювати без проходження медичного огляду 13 вересня 2021 року вже   виключено із постанови Кабінету Міністрів України. А також поінформувала про  результати моніторингових візитів з метою контролю дотримання протиепідемічних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVІD-19 згідно з постановою Головного державного санітарного лікаря України від 06.10.2021 року №13.

Присутні обмінялися досвідом щодо впровадження системи НАССР на підприємствах громадського харчування, а також отримали відповіді на актуальні питання щодо організації роботи закладів в період карантинних обмежень. Учасникам наради було роздано пам’ятки по профілактиці тютюнопаління, а пам’ятки щодо правил використання пестицидів на присадибних ділянках.