Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області буде продовжено щоденний моніторинг дотримання санітарного законодавства та карантинних обмежень

Напередодні введення на території Херсонської області «червоної» зони епідемічної небезпеки, враховуючи стрімке погіршення ситуації щодо захворювання на COVID-19, 12 жовтня була проведена всеукраїнська нарада, де йшлося про напрацювання алгоритму дій щодо проведення превентивних заходів у місцях великого скупчення людей, а також забезпечення дотримання карантинних обмежень.

Участь у нараді взяли Голова Національної поліції України Ігор Клименко, заступник Міністра охорони здоров’я – Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін та Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислава Магалецька, а також представники територіальних органів.

Після обговорення загальнодержавних ризиків та визначення критичних ризиків щодо розповсюдження коронавірусної інфекції, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області, Головним управлінням Національної поліції та Державною установою «Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» були оговорені алгоритми дій та спільні заходи, спрямовані на покращення епідемічної ситуації в області.

Відповідні пропозиції були також внесені на розгляд регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації, яке відбулася 13 жовтня.

Відтак, з 00:00 годин 15 жовтня на території Херсонської області встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби області разом із представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування буде продовжено щоденний, у тому числі протягом вихідних днів, моніторинг дотримання суб’єктами господарювання санітарного законодавства та карантинних обмежень.

Нагадаємо, що карантинні вимоги в «червоній» зоні епідемічної небезпеки полягають у наступному.