Робоча зустріч щодо підготовки дитячих закладів освіти до нового навчального року

В районах області ще триває оздоровчий сезон, але не за горами вже і початок нового навчального року. З метою своєчасної та якісної підготовки загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів району до початку нового навчального року відбулася робоча зусріч фахівців Нижньосірогозького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з представниками відділу освіти, молоді та спорту Нижньосірогозької райдержадміністрації та комунальної установи «Централізована  бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району».

Під час робочої зустрічі було попередньо визначено графік комісійних перевірок стану готовності навчальних закладів району, а також обговорено питання завчасного надання керівниками дошкільних навчальних закладів звернень до Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з питань проведення обстеження закладів стосовно визначення їх готовності до початку нового навчального року.

Протягом останніх років залишається проблемним питання укомплектування шкіл медичними працівниками, особливо в населених пунктах, де взагалі відсутні медпрацівники. Присутнім було роз’яснено, що пунктом 11.2 ДСанПіН 5.5.2.008-01 “Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу” передбачено, що у випадку відсутності в штаті медичного працівника, керівництво загальноосвітнього навчального закладу укладає угоду з районною поліклінікою про медичне обслуговування учнів.

Особлива увага присутніх була звернена на вжитя заходів щодо безперебійного забезпечення закладів холодною проточною водою, мийними та дезінфікуючими засобами, поводження з рідкими та твердими побутовими відходами, своєчасну організацію проходження медичних оглядів працівниками закладів.

У ході зустрічі також було обговорено питання розгляду та погодження примірного двотижневого меню, розробки технологічних карток приготування страв з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку” від 22 листопада 2004 року №1591, профілактики харчових отруєнь та інфекційних захворювань.

Під час обговорення присутні обмінялися думками з приводу організації підготовки дитячих закладів району до нового навчального року та окреслили шляхи вирішення проблемних питань, які виникають під час підготовки закладів до функціонування.