Робоча нарада з керівниками житлово-комунальних підприємств Нововоронцовського району

Важко переоцінити значення води в нашому житті, адже вода – це справжнє природне багатство.

З якістю питної води пов’язаний стан здоров’я людей, екологічне безпечне харчування, вирішення проблем медичного і соціального характеру.

Вода, що використовується населенням для пиття і господарсько-побутових цілей, повинна відповідати певним гігієнічним вимогам, викладеним в Державних санітарних правилах і нормах (ДСанПіН) України “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”.

3 червня 2019 року в залі селекторних нарад Нововоронцовської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з керівниками житлово-комунальних підприємств з питання нововведень до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” та за участю начальника Нововоронцовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Під час наради було наголошено, що з 1 травня поточного року набрав чинності Закон України “Про житлово-комунальні послуги”, який ідеологічно змінює всю систему надання послуг споживачам.

Учасники засідання обговорили питання щодо забезпечення населення якісною питною водою, необхідності систематичного проведення аналізу якості питної води, а також проведення профілактичної дезінфекції водопровідних споруд та мереж.

Формат наради “питання-відповідь” дав змогу провести захід у конструктивному діалозі, де всі охочі отримали відповіді на свої запитання.