Протягом 2021 року спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області провели навчання по безпечному поводженню з пестицидами і агрохімікатами для 1 585 осіб та видали 1 483 допуски на право роботи з ними

Згідно з Законом України «Про пестициди і агрохімікати» та «Про захист рослин» працівники, які здійснюють будь-які роботи (транспортування, зберігання, застосування, торгівля) з пестицидами та агрохімікатами повинні мати допуск на право роботи з пестицидами та агрохімікатами.

Такі допуски видає Держпродспоживслужба.

Так, у 2021 році спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області видали 1 483 допуски на право роботи з пестицидами і агрохімікатами.

Підставою для видачі допуску є:

-посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами;

-медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність в особи протипоказань за станом здоров’я.

Для отримання цього допуску особа, яка здійснює будь-які роботи (транспортування, зберігання, застосування, торгівля) з пестицидами, має пройти навчання стосовно безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами.

Навчання на території Херсонщини проводять спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з представниками підприємств, організацій, установ, фізичними особами-підприємцями та громадянами, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

Протягом 2021 року  спеціалісти управління провели навчання по безпечному поводженню з пестицидами і агрохімікатами для 1585 осіб.

Попереджаємо, що допускати людей до будь-яких робіт з пестицидами, які не мають допуску – ЗАБОРОНЕНО.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись до відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за телефоном (0552) 26-36-13 та за адресою: м. Херсон, вул. Старообрядницька, 34.