Початок курортно-оздоровчого сезону в Генічеському районі

За традицією новий курортно-туристичий сезон в Генічеському районі розпочався 12 квітня 2019 року з щорічної наради при голові Генічеської районної державної адміністрації з представниками курортного бізнесу, служб і контролюючих органів, керівниками оздоровчих закладів.

Основною метою заходу стало обговорення питань, пов’язаних з організацією безпечного відпочинку в оздоровчих закладах Генічеського району. У заході взяли участь представники Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

На початку наради всім керівникам та представникам оздоровчих закладів надана письмова інформація щодо вимог законодавства при відкритті оздоровчих закладів, яка підготовлена Генічеським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

У ході заходу фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області надали детальні роз’яснення щодо чинної нормативно-правової бази та умов, за яких заклади зможуть розпочати роботу в новому курортно-туристичному сезоні 2019 року. Так, начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області В. Боярський звернув увагу присутніх на вимоги Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», які визначають контроль, що стане ризик-орієнтованим, та відповідальність операторів ринку за виконання норм законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів у межах діяльності, яку вони здійснюють.

Головний спеціаліст відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідувань спалахів Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області І. Мазай висвітлила основні питання з відповідності оздоровчих закладів вимогам санітарних норм водозабезпечення, санітарної очистки, медичного обслуговування, проведення дератизації, дезінсекції тощо.

Докладні роз’яснення окремих статтей Закону України «Про захист прав споживачів» надав заступник начальника управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області О. Мандра, приділивши увагу на відповідальності суб’єктів господарювання за порушення чинного законодавства, зокрема щодо виготовлення або реалізації продукції, що не відповідає вимогам нормативно-правових актів стосовно безпеки для життя, здоров’я та майна споживачів і навколишнього природного середовища; відсутності необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію або продавця; створення перешкод службовим особам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів тощо.

Головний спеціаліст відділу карантину рослин Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області С. Кирієнко ознайомив присутніх з інформацією щодо шкодочинності карантинного бур’яну амброзія полинолиста та карантинного шкідника американський білий метелик та їх згубного впливу на здоров’я відпочивальників.

У заключному слові начальник Генічеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області довів до відома керівників оздоровчих закладів про погодження переліку постачальників харчових продуктів у заклади відпочинку та наявність супровідних документів, які підтверджують безпечність та якість харчових продуктів.

Також, були озвучені вимоги до суб’єктів господарювання щодо переліку необхідних документів для відкриття та функціонування закладів оздоровлення та відпочинку, серед яких проходження обов’язкової державної реєстрації операторів ринку, чия діяльність пов’язана з обігом харчових продуктів.