Перевірки пришкільних таборів відпочинку в Голопристанському районі

Розпорядженням голови Голопристанської районної державної адміністрації № 90 від 12.03.2019 «Про забезпечення підготовки та проведення в районі курортно-туристичного сезону 2019» визначено склад районної комісії з перевірки готовності пришкільних таборів до літнього відпочинку, до складу якої увійшов фахівець Голопристанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.                                                                                      

З 13 травня 2019 року, згідно із затвердженим графіком, проводяться комісійні перевірки закладів освіти району щодо відкриття та подальшої роботи пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей. Станом на 16.05.2019 року обстежено 14 загальноосвітніх закладів, на базі яких функціонуватимуть пришкільні табори.

У ході перевірок особлива увага приділялася питанням організації харчування та санітарно-техніного і санітарно-гігієнічного стану харчоблоків, дотриманню вимог питного режиму, охопленню медичними оглядами працівників. За результатами проведеної роботи керівникам закладів надаються пропозиції щодо усунення виявлених порушень.