Обережно, сибірська виразка!

В перші дні жовтня 2018 року було зафіксовано спалах сибірської виразки на Одещині, село Міняйлівка Саратського району, де на лікарняних ліжках з підозрою на хворобу опинились п’ятеро людей, тому з профілактичною метою попередження захворювання Генічеським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області було у терміновому порядку проведено робочу зустріч з ветеринарними фахівцями району на актуальну тему «Сибірська виразка».

Сибірка (Anthrax, сибірська виразка)- це небезпечна інфекційна недуга, що може передаватися від тварин до людей. Найлегша – шкірна форма, коли на тілі з’являється виразка, що дуже швидко чорніє, нагадуючи кольором антрацит, звідки й назва хвороби. Друга – легенева, нагадує важку пневмонію. І третя – септична, коли за кілька днів іде зараження крові в усьому організмі, що може призвести до летального наслідку.

Найбільш сприйнятливими до сибірки є корови, кози, вівці, коні, віслюки і травоїдні дикі тварини, менш сприйнятливі – свині. Зараження тварин відбувається двома шляхами – харчовим або трансмісивним (передачею збудника від хворих до здорових тварин).

Джерелом збудника інфекції є хворі тварини, що виділяють у зовнішнє середовище з кров’янистою рідиною, фекаліями, сечею, молоком, слиною безліч бацил сибірки. Особливо небезпечними є несвоєчасно й неправильно прибрані розтяті трупи загиблих від сибірки тварин та їхні шкіра, шерсть, щетина, кістки, роги, які зумовлюють контамінацію спорами пасовищ, водопоїв, ґрунту, скотних дворів і формування тривалих осередків сибірки. Хижі тварини та різні птахи можуть переносити частини інфікованого трупа на значні відстані й сприяти поширенню сибірки. Собаки здатні заносити кістки та залишки трупа безпосередньо на територію господарств і ферм. Небезпечними осередками сибірки є старі забуті захоронення загиблих від сибірки тварин, звідки спори можуть виноситися на поверхню ґрунту під час весняного паводку та сильних дощів, меліоративні, будівельні та інші земляни роботи у місцях давніх захоронень тварин, адже спори сибірки зберігають свою «здатність до зараження» протягом 100 років!

Причиною виникнення сибірки взимку може бути зібране з неблагополучних луків і пасовищ сіно.

Значну небезпеку становлять незнезаражені корми та добрива тваринного походження, а також стічні води м’ясокомбінатів та шкіропереробних заводів.

Передається інфекція легко і швидко. Спонтанне інфікування травоїдних тварин здебільшого відбувається через травний канал у разі поїдання контамінованого спорами сибірки корму, пиття води, забрудненої спорами збудника хвороби, під час укусів інфікованими жалкими комахами; значно рідше – при вдиханні пилу зі спорами сибірки.

Зараження людини виникає внаслідок проникнення збудника сибірки через пошкоджену шкіру тіла у кров (подряпини, садна, дрібні порізи) та через слизові оболонки при догляді за хворими тваринами, розтині трупів, знятті шкіри, розробці туш хворих тварин. Зараження можливе також при контакті з різними видами сировини, отриманої від хворих тварин, при вживанні в їжу м’яса хворих тварин, а також трансмісивним (укуси кровососних комах) шляхом. Не виключається можливість інфікування людей через заражений збудником ґрунт або забруднені ним предмети.

Важливим заходом профілактики захворювань тварин та людей на сибірку є створення імунного прошарку серед сприйнятливих до цього захворювання тварин шляхом охоплення всього поголів’я великої, дрібної рогатої худоби, коней плановими протисибірковими щепленнями у визначені терміни та впорядкування місць поховання тварин.

Згідно з Каталогом стаціонарно неблагополучних пунктів по сибірці на території Херсонської області (1920- 2016 рр.) Генічеський район налічує 33 населених пунктів (з 1947 р. по 1960 р.), де були зафіксовані спалахи сибірки. В ті роки трупи тварин не спалювалися, а захоронялися.

Тож, будьте уважні, випасаючи ваших тварин(адже, на жаль, не всі місця захоронення сибіроязвених трупів тварин відомі на даний час), своєчасно робіть профілактичні вакцинації, ретельно стежте за клінічним станом вашої худоби, не купуйте продукти тваринного походження, які не пройшли ветеринарно-санітарну експертизу.