Обережно, ботулізм!

У літній період в Україні зростає кількість випадків захворювання на ботулізм, здебільшого пов’язаних із вживанням рибної продукції.

Бериславське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомляє: на виконання Доручення № 20-Д Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області від 12.08.2019 року щодо недопущення погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації із захворюваності на ботулізм 14.08.2019 року спеціалістами Бериславського районного управління були здійснені рейди по місцям несанкціонованої торгівлі у м. Берислав. Фахівцями ветеринарної служби Бериславського району було проведено роз’яснювальну роботу з приватними підприємцями, які реалізують рибну продукцію. Зокрема наголошено на забезпеченні необхідного температурного режиму на всіх етапах обігу рибної продукції. У літній період дозволяється виробляти лише патрану рибу, прийом і реалізацію риби без супровідної документації, в немаркованій тарі заборонено.

Причиною захворювання на ботулізм найчастіше стають продукти домашнього соління, коптіння та консервування – м’ясо, риба, рідше – овочі.

Ботулізм – це харчова токсикоінфекція. Нею можна заразитися тільки споживаючи інфіковані продукти. Потенційно небезпечними є усі консервовані продукти, які були погано вимиті, неправильно/недостатньо термічно оброблені, транспортувались або зберігались неналежним чином. Навіть консерви, у яких все гаразд з терміном придатності, виглядом і смаком, можуть бути зараженими: ботулізм не можна визначити за кольором або смаком, мікроорганізм, який спричиняє хворобу, не псує продукти.

Ботулізм часто починається як просте отруєння неякісними харчовими продуктами. Через два-три дні стан помітно погіршується. Наростає загальна слабкість, сухість у роті, порушення зору у вигляді сітки перед очима, двоїння, розлад ковтання. У важких випадках розвивається параліч дихальної мускулатури, міжреберних м’язів, діафрагми, параліч серця, що призводить до смерті.  

Найчастіше причиною ботулізму стають в’ялені або копчені продукти домашнього приготування, проте реєструються і випадки хвороби після вживання продуктів, вироблених у промислових умовах, якщо не дотримуються відповідні вимоги під час заготівлі, переробки чи зберігання продукту.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області наголошує: необхідно категорично виключити придбання виготовлених в домашніх умовах консервів, в’яленої, копченої, соленої риби й інших продуктів харчування в місцях несанкціонованої торгівлі у приватних осіб.

Купуючи сушену та в’ялену рибу промислового виробництва навіть в закладах торгівлі, завжди звертайте увагу на її зовнішній вигляд, умови зберігання, наявність маркування із зазначенням дати виготовлення та терміну придатності.