Нововоронцовський район: засідання селищного та сільських голів

Начальником Нововоронцовського районного управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 2 листопада 2018 року взято участь у засіданні до Дня сільського голови при Нововоронцовській РДА за участю сільських та селищного голів Нововоронцовського району, керівників районних установ, організацій. Для обговорення та розгляду було винесено низку нагальних питань, що знаходяться під контролем фахівців управління.

До відома присутніх доведена інформація про результати контролю організації харчування в дитячих навчальних закладах, у першу чергу, про результати аналізу виконання норм харчування. Зазначено, що фізіологічні норми харчування дітей у закладах освіти району не виконуються по таких показниках, як: м’ясо, риба, яйце куряче, овочі різні, молоко, сметана та ін. У зв’язку з тим, що проблема пов’язана з недостатнім фінансуванням, запропоновано при розгляді бюджетних програм на 2019 рік передбачити збільшення фінансування на харчування дітей.

Обговорені питання щодо забезпечення проведення виробничого контролю якості питної води в місцях водозабору та в розподільчій мережі з дотриманням періодичності, профілактичної дезінфекції питної води.

Доповідач звернула увагу присутніх також на проблеми санітарної очистки населених пунктів та стан водовідведення, необхідність невідкладного вжиття заходів щодо безпечного поводження з відходами на адміністративних територіях району.

Разом з цим, присутні ознайомлені з інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України згідно з листом від 12.10.2018 № 37-13-11/23177 щодо налагодження взаємодії між пасічниками, агровиробниками, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом, підвищення ефективності ведення сільського господарства шляхом залучення їх до запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення, реєстрації пасік, видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, породного районування бджіл, ввезення на територію України та вивезення за її межі бджіл та продуктів бджільництва, попередження та ліквідації хвороб і отруєння бджіл.