Новини з Великолепетиського району

14 березня за ініціативи Великолепетиського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області фахівцем відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства проведено робочу зустріч з директором Комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» та начальником групи господарського обслуговування закладів освіти.

Під час заходу розглянуто ряд нагальних питань, зокрема, приведення до нормативних вимог якість питної води, яка постачається до закладів загальної середньої освіти Великолепетиського району. За результатами обговорення прийнято рішення про необхідність встановлення фільтрів доочистки питної води. Начальником групи господарського обслуговування закладів освіти взято зобов’язання щодо визначення у закладах технічних можливостей для встановлення фільтрів.

Під час обговорення також приділено увагу питанням проведення дезінфекційних заходів в закладах освіти, своєчасного вивезення рідких та твердих побутових відходів, які утворюються під час діяльності навчальних закладів.

За результатами зустрічі Великолепетиським міжрайонним управлінням на адресу голови Великолепетиської РДА підготовлено та направлено лист щодо сприяння у вирішенні питання встановлення фільтрів доочистки питної води та можливості встановлення фільтрів в ряді закладів до початку оздоровчого сезону з наступним 100% забезпеченням закладів якісною питною водою до нового 2019/2020 навчального року.