Новини з Каланчацького району

На виконання Наказу Головного управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області «Про контроль за обігом об’єктів санітарних заходів» та актуалізації даних щодо здійснення контролю (нагляду) при виробництві, обігу харчових продуктів з риби та інших гідро біонтів»,  29 листопада 2019 року працівниками Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно із працівниками Національної поліції Каланчацького відділення Новокаховського відділу  ГУНП в Херсонській області проведено рейд щодо обстеження місця несанкціонованої – стихійної торгівлі в районі автостанції смт Каланчак. При проведенні спільного рейду виявлено реалізацію рибної продукції (карась, короп, бички) без відповідних супровідних документів та відповідно аліментарних умов реалізації. Дану рибну продукцію заборонено, знято з реалізації, працівниками нацполіції  складено 2 адмінпротоколи по ст. 152 КУпАП.

Вкотре нагадуємо та застерігаємо споживачів від купівлі харчових продуктів у місцях стихійної торгівлі. Адже стихійна торгівля здійснюється фізичними особами у невстановлених місцях, без відповідного дозволу на розміщення об’єкта торгівлі, дозвільних документів про якість та безпеку товарів та проведення ветеринарно-санітарної експертизи.

Продукти, у тому числі і рибна продукція, мають продаватися тільки на спеціально обладнаних ринках, де встановлене холодильне обладнання і проводиться контроль якості.