Нішеві культури: коріандр посівний (кінза)

Коріандр посівний (Coriandrum sativum L., від грец. «korios» — клоп та «anison» — аніс) – однорічна трав’яниста рослина родини Селерові (Зонтичні).
Батьківщиною рослини вважається Східне Середземномор’я та Мала Азія. Перші згадки про використання коріандру були виявлені під час археологічних розкопок гробниць фараонів Стародавнього Єгипту і датовані Х століттям до н.е. До Центральної Європи коріандр потрапив завдяки римлянам, а на територію України він був завезений з Іспанії.
Свіжа зелень коріандру використовується як пряний, однак ніжний компонент салатів, а насіння (зерно) – в кулінарії і медицині впродовж тисячоліть. Способи застосування коріандру були відомі стародавнім єгиптянам, описані в класичній грецькій і латинській літературі, в указах імператора Карла Великого та інших манускриптах.
З розвитком переробної промисловості були докладно визначені та вивчені конкретні хімічні сполуки, що входять до складу насіння і зелені коріандру. Ефірні і жирні олії з насіння коріандру використовують у комплексі або окремо. В складі його плодів міститься від 0,2 до 2,5 % ефірної олії, яка включає 20 компонентів, від 18 до 30 % жирної олії, небагато алкалоїдів, пектину, крохмалю, а в зелених листках – до 140 мг % аскорбінової кислоти, 145 мг % рутину і до 10 мг % каротину.
Також коріандр є найбільш дешевшою сировиною багатоцільового призначення. Його використовують в парфумерно-косметичній, харчовій, хіміко-фармацевтичній, лакофарбовій, поліграфічній, текстильній промисловості тощо.
Дозрілі плоди коріандру використовують в медицині як антисептичний та протизапальний засіб. Настоянка коріандру прекрасно вгамовує спрагу, має заспокійливу дію на організм. Плоди коріандру збуджують апетит, сприяють перетравленню їжі, мають відхаркувальну дію.
До того ж коріандр виробляє велику кількість нектару і тим самим приваблює безліч різних комах для запилення, що має не лише екологічну, а й економічну цінність. Коріандр вважається гарним медоносом — з одного гектара бджоли можуть зібрати близько 200-500 кг меду.
Під час цвітіння рослини виділяють специфічний неприємний запах, що відлякує багатьох шкідників та гризунів.
Рослини коріандру мають стрижневу кореневу систему, прямостояче гіллясте циліндричне стебло висотою до 120 см, листки неоднакової форми, які в деяких випадках схожі на листки петрушки. Квітки дрібні, білого і рожевого кольору, зібрані в зонтики Плоди – кулясті з сильним запахом, розміром 2,7 мм в діаметрі. Маса 1000 насінин 5-7 г, крупноплідних сортів – 11-15 г. Згідно наукових даних, схожість насіння культури зберігається 2-3 роки.
Від сходів до настання господарської придатності, залежно від сорту, становить 45-50 діб, а до достигання плодів – 90-120 діб.
Проростання насіння у нього починається при температурі + 6°С, а сходи можуть переносити заморозки до -10°С. Найбільш комфортною температурою для коріандру є +22°С, при підвищенні температури з’являється багато пустоцвітів, а запах рослини змінюється.
Коріандр світло- і вологолюбна рослина. Нестача світла може призвести до того, що рослина зупиняється в рості, сповільнюється достигання насіння, в плодах знижується вміст ефірних олій.
Сильна повітряна і ґрунтова посуха в основні фази росту і розвитку (галуження, цвітіння і плодоутворення) значно знижує врожай. Після сходів через повільний ріст і розвиток рослини сильно пригнічуються бур’янами.
У Державному реєстрі сортів рослин, придатних для поширення в Україні на 2019 рік станом на 19.08.2019, в наявності є 3 сорти коріандру, 2 з яких представлені іноземною селекцією, 1 – вітчизняною (перевірити наявність сорту в Реєстрі можна за посиланням https://sops.gov.ua/reestr-sortiv-roslin , С. 417).
Оскільки насіння високої якості є основою для отримання товарної продукції з високими показниками, й зважаючи на ризики, що виникають при вирощуванні нішевих культур, обов’язково необхідно перевірити наявність сертифікатів, що засвідчують сортові та посівні якості насіння обраної культури, за допомогою Реєстру сертифікатів (https://minagro.gov.ua/ua/file-storage/reyestr-sertifikativ-na-nasinnya-taabo-sadivnij-material )
Якість насіння коріандру повинна відповідати вимогам ДСТУ 2115-92 «Насіння коріандру. Сортові і посівні якості. Технічні умови»