Наукова-практична конференція з питань здійснення державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства

10 жовтня 2019 року стартувала дводенна науково-практична конференція “Актуальні питання діяльності Головного Управління  Держпродспоживслужби в Херсонській області при здійсненні державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства”.

На порядку денному першого дня обговорюються питання:

  1. Про здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства у дитячих навчальних закладах. Контроль за станом харчування дітей у ДНЗ, дотримання нрм харчування, динаміка зрушень 2018-2019 років. Планування заходів державного контролю на наступний рік.
  2. Впровадження системи НАССР у дитячих навчальних закладах. Презентація Паспорту харчоблоку.
  3. Досвід впровадження у загальноосвітніх закладах в рамках програми «Нове шкільне харчування» страв, виготовлених згідно “Збірника рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах” Євгена Клопотенка, погодженого висновком держсанепідекспертизи від 20.12.2018 № 602-123-20-2/50023.

Участь у науково-практичній конференції взяли представники Генічеського медичного коледжу, відділу освіти Генічеської райдержадміністрації,  загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Генічеського району.

Розпочав захід начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергій  Шевченко з  привітання учасників наради з нагоди професійного свята –  Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби, який щорічно, відповідно до Указу Президента України від 5 жовтня 2004 року,  відзначається  у другу неділю жовтня і  подякував присутніх фахівців за їх активність, відповідальність та результативність.

Одним з ключових питань стало  обговорення стану харчування дітей у дитячих навчальних закладах з урахуванням змін до нормативно-правової бази у даній сфері, вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів, особливостей планування заходів державного нагляду (контролю) на 2020 р.

Під час наради фахівці обмінялися досвідом роботи  з організації харчування дітей у закладах.

Фахівці обговорили практичні аспекти розробки та впровадження програм-передумов, які є основою для системи НАССР на харчоблоках дитячих закладів. Під час проведення заходу висвітлено вимоги до операторів ринку стосовно забезпечення простежуванності та вимоги до обігу об`єктів санітарних заходів.

З актуальних питань впровадження системи НАССР, після демонстрації наочних матеріалів та презентації, відбулася жвава дискусія з керівниками шкіл та організаторами харчування у дитячих закладах. Всім присутнім  надані відповіді на найбільш гострі та злободенні питання.

Не менш бурхлива дискусія між учасниками заходу відбулася під час презентації програми “Нове шкільне харчування”  щодо страв, виготовлених у загальноосвітніх закладах згідно зі “Збірником рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах” Євгена Клопотенка, погодженого висновком держсанепідекспертизи від 20.12.2018.  

Робота конференції триває.