Нарада з освітянами Нижньосірогозького району

Раціональне харчування – це правильно організоване і своєчасне забезпечення організму смачно приготовленою і безпечною їжею, вміст в раціоні оптимальної кількості харчових речовин, необхідних для розвитку і життєдіяльності організму.  Особливо велика роль харчування для росту та розвитку дитячого організму.

На виконання Указу Президента України від 07.12.2019 року №894/2019, згідно з основними напрямами діяльності Головного управління та заходами проекту  обласної програми «Дітям Херсонщини – безпечне харчування» на 2020-2022 роки, схваленої розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 21.12.2019 року №883,  на базі відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації було проведено нараду  з директорами шкіл Нижньосірогозького району з питань дотримання вимог діючих санітарних норм, протиепідемічного режиму на харчоблоках   закладів освіти, профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

В.о. начальника Нижньосірогозького районного управління ГУ ДПСС в Херсонській області Чебукін С.А. проінформував присутніх про здійснення контролю безпеки та якості   харчування відповідно до стандартів НАССР. Особлива увага присутніх була звернена на забезпечення якісного вхідного контролю харчової продукції та продовольчої сировини, що надходить до закладів освіти.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  акцентувала увагу присутніх на необхідності створення безпечного середовища, належних умов для здорового, раціонального та  безпечного харчування дітей в закладах освіти, а також надала  роз’яснення  щодо права батьків у процесі організації харчування дітей в дитячих закладах освіти. Було висвітлено питання профілактики харчових отруєнь та інфекційних захворювань, а також  організації періодичних медичних оглядів працівників закладів. Рекомендовано детально опрацювати питання запровадження в закладах освіти району Нового шкільного харчування за Збірником рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах  Євгена Клопотенка.

Присутні на нараді керівники закладів освіти мали змогу обмінятись досвідом роботи щодо організації харчування дітей, впровадження на харчоблоках стандартів НАССР та отримали відповіді на актуальні питання.

smart