Нарада-семінар з завідувачами ДНЗ, медичними працівниками ЗОШ та ДНЗ Нижньосірогозького району

Дитячі роки – час бурхливого росту, безупинного фізичного і розумового розвитку. Швидкий ріст, постійний рух, напружена розумова діяльність – все це ставить перед організмом підвищені вимоги, спричинюючи великі витрати енергії.  

Здоров’я дитини закладається змалечку, коли процеси розвитку  організму найбільш інтенсивні. Серед факторів, що забезпечують інтенсивний розвиток дитячого організму (гігієнічних, оздоровчих, педагогічних) харчування набуває одного із найголовніших значень, адже раціональне харчування   – необхідна умова   гармонійного росту, фізичного та нервово-психічного розвитку, стійкості до впливу інфекцій та інших негативних факторів зовнішнього середовища. Крім того, правильно організоване харчування формує у дітей культурно-гігієнічні навички, так звану правильну та раціональну харчову поведінку, закладає основи культури харчування.

В сучасних умовах ще більшого значення набуває  харчування  в зв’язку із погіршенням стану здоров’я дітей, порушенням системності харчування в родині, зниженням якості продуктів харчування.

З метою покращення організації харчування в дитячих навчальних закладах на базі Нижньосірогозького ЗПЗСО   Нижньосірогозьким районним управлінням ГУ ДПСС в Херсонській області було проведено нараду-семінар із завідувачами ДНЗ, медичними працівниками ЗОШ та ДНЗ.

Присутні були ознайомлені з Указом Президента України від 07.12.2019 року №894/2019 «Про невідкладні заходи  щодо покращення здоров’я дітей»,   основними напрямами діяльності та заходами проекту  обласної програми «Дітям Херсонщини – безпечне харчування» на 2020-2022 роки, схваленої розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 21.12.2019 року №883Також було висвітлено основні недоліки, що виявлялись під час планових та позапланових перевірок дитячих закладів району.

Під час семінару було надано рекомендації щодо розроблення перспективних двотижневих меню з урахуванням нових розробок, надано практичну допомогу в оформленні документації, ведення якої регламентовано чинним законодавством при організації харчування дітей в закладах освіти.

Також присутні були проінформовані про  громадський контроль за організацією харчування, роботою харчоблоку та ін. Було зазначено, що безпосередньо в закладі освіти громадський нагляд (контроль) може проводитися виключно з дозволу керівника закладу освіти, крім випадків, встановлених законодавством.

В ході семінару  було опрацьовано питання профілактики харчових отруєнь та інфекційних захворювань, організація періодичних медичних оглядів працівників та дітей.

Присутні обмінялись досвідом з питань організації харчування та медичного обслуговування дітей, формування правильних харчових звичок, отримали відповіді на актуальні питання дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час функціонування закладів, проведення дезінфекційних та дератизаційних робіт та ін. А також учасники наради-семінару отримали рекомендації щодо проведення роз’яснювальної роботи серед батьківської громадськості   про заходи, які необхідно здійснювати для запобігання виникненню інфекційних хвороб.