Начальники самостійних структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області долучилися до позачергового засідання ДНПК при Каховській районній державній адміністрації

17 січня 2022 року проведено позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Каховській районній державній адміністрації.

Відповідно до регламенту засідання комісії були розглянуті питання:

  1. Щодо посилення заходів біобезпеки суб’єктами господарювання усіх форм власності, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живої птиці та дотримання вимог біобезпеки з метою недопущення поширення збудника грипу птиці на території Каховського району.
  2. Щодо посилення контролю за збором, утилізацією та знищенням загиблих тварин і побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною, на тваринницьких потужностях усіх форм власності на території Каховського району.

З першого питання заслухано Івана Місюру, начальника Каховського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та Надію Петряй, в.о. начальника Горностаївського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області про ускладнення епізоотичної ситуації з високопатогенного грипу птиці на території Херсонської області та вжиття упереджувальних заходів з недопущення занесення збудника захворювання.

З другого питання слухали Максима Лехкодера, начальника Чаплинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та Наталію Любченко, начальника Великолепетиського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області стосовно посилення контролю за збором, утилізацією та знищенням загиблих тварин і побічних продуктів тваринного походження не призначених для споживання людиною на тваринницьких потужностях усіх форм власності на території Каховського району.

За підсумками проведеного засідання надано відповідні доручення, визначено відповідальних осіб та терміни виконання заходів.