Начальник Херсонського управління ГУ Держпродспоживслужби  в Херсонській області взяла участь у нараді з директорами середніх загальноосвітніх шкіл Херсону

Сьогодні відбулась робоча нарада з директорами середніх загальноосвітніх шкіл міста, організована Управлінням освіти Херсонської міської ради.

До участі у заході долучились начальник Херсонського управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області Марина Малахова, начальник Управління освіти Херсонської міськради, народний депутат Херсонщини Павло Павліш.

На нараді обговорили зміни до законодавства, важливі та проблемні питання, з якими стикаються заклади освіти під час освітнього періоду.

Зокрема, Марина Малахова звернула увагу на проблеми при організації харчування в освітніх закладах, та шляхах їх вирішення, і наголосила на особистій відповідальності керівників закладів за стан харчоблоків та освітньої установи в цілому.

Марина Анатоліївна підняла важливе питання стосовно стану питного водопостачання у закладах освіти. А саме в термін до 01 січня 2022 року в установах питне водопостачання має бути повністю приведене у відповідність до вимог законодавства.

Користуючись нагодою начальник Херсонського управління звернулась до народного депутата з проханням підтримати освітян фінансово.

Марина Анатоліївна розповіла про вимоги до медичних кабінетів при їх ліцензуванні.

А саме, кабінет обов’язково повинен мати:

– холодну та гарячу воду;

– обов’язкове миття та дезінфікування поверхонь;

– холодильник.

Було обговорено зміни законодавства та вимоги в частині туалетних кімнат. Плани  на найближчий час – приведення у відповідність та реанімування всіх проектних санвузлів та облаштування їх кабінками. Термін – до початку нового навчального року.

Піднімалась тема використання площі навчальних закладів тільки за призначенням. Доведено до відома учасників, що діє заборона використовувати площу установи для ведення бізнесу (торгівля канцелярією, іграшками тощо).

Зустріч була продуктивна та змістовна. Учасники мали змогу поставити  цікавлячі питання, та обмінятися корисним досвідом.

Марина Малахова вкотре наголосила, що Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області це не лише контролюючий орган, а й партнер для міської влади, освітян та батьків у створенні безпечних умов виховання та навчання маленьких мешканців Херсону.