На початку серпня фахівці Олешківського управління розпочнуть державний нагляд закладів освіти

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області в межах повноважень здійснює заходи щодо створення належних умов харчування, перебування, виховання та навчання дітей в навчальних закладах в ході підготовки до нового 2021-2022 навчального року.

З цією метою фахівці Олешківського управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області взяли участь у робочій зустрічі з представниками Олешківської міської ради та з представниками управління освіти, у справах, сім’ї, молоді та спорту. Однією з основних тем обговорення стало виконання розроблених заходів, щодо усунення порушень, встановлених під час паспортизації місцевих освітніх закладів та паспортизації харчоблоків.

Спеціалісти управління звернули увагу на матеріально-технічний стан харчоблоків, зокрема забезпечення технологічним, холодильним обладнанням, кухонним інвентарем у достатній кількості та розробку меню харчування дітей з внесенням до переліку страв зі збірника Є.Клопотенка. Крім того, було зазначено про відповідне укомплектування закладів середньої освіти кваліфікованими кадрами середніх медичних працівників.

Зустріч пройшла в активному діалозі з визначенням проблемних питань та шляхів їх вирішення, а також присутні отримали фахові відповіді від спеціалістів Олешківського управління. Обстеження закладів освіти Олешківської міської ради щодо визначення готовності до роботи у новому навчальному році планується розпочати з 3 серпня.