Комісійні перевірки комунальних підприємств Каховського району

Фахівцями Каховського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області було підготовлено листи на адреси голів сільських та селищної ради «Щодо посилення державного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства» з пропозицією утворити (робочу групу) комісію для проведення перевірок підприємств питного водопостачання та водовідведення, забезпечивши відбір та направлення на дослідження проб питної води до акредитованої лабораторії.

На території Каховського району функціонують 15 комунальних підприємств, які надають послуги з водопостачання населенню.

Розпорядженнями голів сільських рад були затверджені комісіїта графіки перевірок підприємств питного водопостачання та водовідведення Каховського району, до складу комісій увійшли начальник Каховського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, провідний спеціаліст відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства та представники сільських селищних рад.

Станом на 26.03.2020 фахівцями Каховського районного управління комісійно було перевірено 2 комунальних підприємства з відбором проб для лабораторнихдосліджень.
Лабораторні дослідження безпечності та якості питної води проводяться за укладеними договорами з Каховською міжрайонною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Згідно з затвердженим графіком протягом поточного місяця планується охопити комісійними перевірками ще 5 комунальних підприємств.

За результатами комісійних перевірок надаються довідки з пропозиціями по усуненню виявлених недоліків. Дане питання знаходиться на контролі в Каховського районного управлінні, робота по данному напрямку триває і надалі.