Готуємо овець до переміщення – в Генічеському районі проведено інспектування вівцеферми

Фахівцями Генічеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області було проведено позапланове інспектування вівцеферми ТОВ «Агроспівдружність» щодо дотримання вимог законодавства в сфері ветеринарної медицини. Інспектування проводилося згідно з наказом Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та на підставі заяви керівника ТОВ «Агроспівдружність» про постановку племінних овець на карантин у зв’язку з наміром господарства ТОВ «Максі Трейд Дніпро» закупити поголів’я овець у кількості 25 голів у даного підприємства.

Згідно з методичними рекомендаціями щодо профілактичного карантинування тварин для подальшого переміщення, фахівцями Генічеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області було розроблено та затверджено план карантинування тварин, складено акт.

ТОВ «Агроспівдружність», яке розташоване в с. Павлівка Генічеського району Херсонської області, з 26.05.2011 року зареєстровано як племінний репродуктор з розведення овець асканійської м’ясо-вовнової породи з кросбредною вовною (дніпропетровський тип) .

26.10.2011 року Міністерством аграрної політики та продовольства України, видано ліцензію на торгівлю племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалії тварин.

Станом на 4.06.2019 року ТОВ «Агроспівдружність»  утримує 647 голів овець, у тому числі 364 вівцематки, 4 барани; баранів 2017 року – 114 голів, ярок 2017 року – 137 голів; баранів 2018 року – 129 голів, ярок 2018 року – 150 голів.

Все заплановане до закупівлі поголів’я відділене від основного поголів’я окремо. Щоденно проводиться клінічний огляд, вибіркова термометрія. Тварини забезпечені повноцінним кормлінням та поїнням, що в повній мірі відповідає їх фізичним потребам.