Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області продовжується просвітницька робота щодо обов’язкового впровадження HACCP на харчоблоках освітніх закладів

Питання харчування дітей в освітніх закладах країни, якісне впровадження реформи шкільного харчування знаходиться на особливому контролі Офісу Президента України, першої леді Олени Зеленської та Держпродспоживслужби. Одна зі складових реформи – впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області продовжують проводити інформаційно-просвітницьку роботу, консультації, в тому числі по результатам обстежень об’єктів, щодо впровадження системи НАССР.

Так, працівниками Великоолександрівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області була проведена ZOOM – конференція на тему впровадження  HACCP в освітніх закладах. На конференції були присутні понад 30 осіб, представники 14 закладів освіти (директори, медичний персонал, кухарі).

Під час заходу було порушено теми щодо основних принципів системи, температурний скринінг, контроль якості продукції, контроль вологи на харчоблоці, сусідство продуктів, гігієна працівників тощо.

Захід відбувся у формі активного діалогу. Представники освітніх закладів мали можливість обмінятись досвідом щодо впровадження системи НАССР, та отримати фахові відповіді на хвилюючі питання з відповідної теми.

Їдальні та харчоблоки закладів освіти належать до підприємств громадського харчування, тому згідно з чинним законодавством, система управління безпечності харчових продуктів (НАССР) на цих підприємствах обов’язково повинна  впроваджуватись. Введення  системи НАССР в закладах дошкільної та загальної середньої освіти  є обов`язковою  умовою для гарантування  безпечного  харчування  дітей.

Довідково.

НАССР (від. англ. Hazard Analysis and Critical Control Points) – це система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках. Ця система ідентифікує, оцінює та контролює небезпечні фактори, які є визначальними для безпечності харчових продуктів. Суть системи НАССР полягає у здійсненні контролю за безпечністю харчових продуктів та виявлення потенційної небезпеки (біологічної, хімічної, фізичної).

За консультацією з відповідних питань звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області за тел.: (0552) 32 – 17 – 37, за адресою вул. Перекопська, 17 або до територіальних управлінь.