Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області здійснило позапланову перевірку підприємства з виробництва сухих будівельних сумішей

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області на підставі колективного звернення громадян щодо незадовільних умов проживання від роботи підприємства з виробництва сухих будівельних сумішей за адресою: вул. Чайковського, 236, м. Херсон, здійснено позаплановий захід державного нагляду (контролю) щодо дотримання ТОВ “Подрібнювач” вимог санітарного законодавства.

За результатом перевірки на адресу суб’єкта господарювання надано припис про усунення виявлених порушень. Також до суду направлена позовна заява про застосування заходів реагування до суб’єкта господарювання, а саме: тимчасове зупинення виробництва за адресою: вул. Чайковського, 236, м. Херсон до усунення порушень.

За результатом розгляду звернення для вжиття заходів, визначених законодавством України в межах компетенції, інформація з додаванням матеріалів направлена до Херсонської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради.