Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Херсонський державний університет та представники органів місцевого самоврядування підписали Меморандум

Питання харчування дітей в освітніх закладах країни, якісне впровадження реформи шкільного харчування знаходиться на особливому контролі Офісу Президента України, першої леді Олени Зеленської та Держпродспоживслужби.

Сьогодні Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області в особі в.о. начальника Наталі Клим, Херсонський державний університет в особі ректора Олександра Співаковського, представники Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради та управління освіти міської ради підписали Меморандум про співпрацю в галузі безпечного дитячого харчування.

Метою цього документу є об’єднання зусиль і можливостей сторін задля забезпечення на регіональному рівні сучасного розуміння, популяризації здорового харчування та здорового способу життя, формування світоглядних основ здорового харчування у закладах освіти різного рівня, поглиблення знань та формування фахових компетентностей організації харчування дітей у закладах освіти відповідно до принципів HACCP та Плану заходів з реформування системи  шкільного харчування.

Присутнім презентували сертифіковану програму, розроблену науковцями ХДУ «Організація харчування дітей в закладах освіти відповідно до принципів системи HACCP».

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області зі свого боку готове всебічно сприяти, в межах компетентностей, проведенню просвітницьких заходів, наданню консультативної допомоги та вичерпних роз’яснень щодо правових засад реформи організації харчування у закладах освіти, впровадження і функціонування системи HACCP для студентів, викладачів, працівників харчоблоків, керівників закладів освіти та представників батьківських комітетів.

Фахівці Головного управління постійно тримають на контролі впровадження реформи шкільного харчування, здійснюють державний нагляд та здійснюють просвітницьку роботу серед директорів та співробітників освітніх установ Херсонської області з відповідних питань.

Крім того, спеціалістами управління проводиться консультативна робота з  суб’єктами господарювання, щодо впровадження системи HACCP на харчоблоках освітніх закладів нашої області.