Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області втілює план щодо залучення на роботу молодих фахівців

Головний потенціал будь-якої організації, установи, органу – це кваліфіковані кадри. На жаль, ситуація нині складається таким чином, що саме кадри, які “вирішують все” – є найбільш болючим питанням. Кадровий “голод” відчувається практично в усіх галузях економіки і сферах діяльності нашої країни.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проводить постійну роботу з підбору спеціалістів за різними напрямками, які входять в сферу його повноважень.

З метою залучення студентів вищих навчальних закладів на практику до Головного управління та відповідних державних установ Держпродспоживслужби, а в подальшому і надання робочих місць за обраними спеціальностями, Головне управління щільно співпрацює з такими провідними вишами як Національний університет біоресурсів і природокористування України, Одеський державний аграрний університет, Білоцерківський Національний аграрний університет та ін. для подальшого залучення молодих спеціалістів на роботу як в Головному управлінні, так і в державних установах, що відносяться до сфери управління Держпродспоживслужби.

Днями у Національному університеті біоресурсів і природокористування України на базі факультету ветеринарної медицини відбулася робоча зустріч в.о. заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Ігоря Грищенка з деканом факультету ветеринарної медицини, доктором біологічних наук, професором, академіком НААНУ Миколою Цвіліховським.

Під час ділової розмови був узгоджений план спільних дій із залучення студентів цього вишу, зокрема молодих спеціалістів за фахом ветеринарної медицини, на роботу до структурних підрозділів Головного управління та державних установ Держпродспоживслужби Херсонщини.

Задля створення умов щодо забезпечення випускників вишу робочими місцями, прийнято рішення щодо підписання Меморандуму про співпрацю між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області та Національним університетом біоресурсів і природокористування України.