Фахівці Держпродспоживслужби Херсонщини провели моніторинг операторів ринку харчових продуктів, які здійснюють діяльність на узбережжі Чорного моря

Протягом двох днів, з 10 по 12 липня поточного року, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проводили збір інформації щодо дотримання вимог законодавства про харчові продукти суб’єктами господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом та реалізацією харчових продуктів, сировини і продукції тваринного походження у зонах відпочинку чорноморського узбережжя с. Залізний Порт.

До складу комісій увійшли понад 15 спеціалістів санітарно-епідеміологічного напрямку, безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини і захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та його територіальних органів.

З понад 65 підприємств, які реалізують харчову продукцію у зоні відпочинку с. Залізний Порт, де побували спеціалісти Держпродспоживслужби, лише у 32 – х погодилися надати відповідну інформацію, на 8 об’єктах відмовили і 25, дізнавшись про присутність фахівців Держпродспоживслужби, демонстративно зачинилися.

Серед питань моніторингу – організація виробничих процесів, зокрема наявність окремих умов для розроблення продовольчої сировини та приготування готових харчових продуктів, проточної холодної та гарячої води, холодильного обладнання та дотримання температурного режиму зберігання харчової продукції та сировини, дезінфекція посуду, наявність у працюючого персоналу особових медичних книжок та даних медогляду, необхідних товарно-транспортних накладних на харчову продукцію з визначенням її походження. Також цікавились інспектори, чи мають підприємства Куточок споживача, де окрім всього іншого має міститися повна інформація про суб’єкта господарювання тощо.

Особлива увага спеціалістами Держпродспоживслужби була приділена реалізації морських продуктів та продуктів харчування з них. Адже, саме через вживання ймовірно неякісних креветок та мідій протягом останнього тижня з кишковими захворюваннями до місцевої інфекційної лікарні звернулося понад 20 осіб, серед яких 4 дітей.

Вся зібрана інформація наразі узагальнена і надана до відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області для подальшого реагування.

Водночас з моніторингом, фахівці Держпродспоживслужби провели бесіди і консультації з власниками харчових підприємств і роздали пам’ятки та інформаційні листівки з питань дотримання харчового законодавства і Закону України «Про захист прав споживачів».