Аварійна ситуація на водопровідних мережах м. Херсона в мікрорайоні Східному під контролем

Щодо розміщеної 23 лютого 2023 року інформації на одному з місцевих телграм-каналів про певні проблеми з водою (стала непрозорою, каламутною) в мікрорайоні Східному м. Херсона, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомляє.
На виконання вимог Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», затверджених наказом МОЗ України від 12.05.2010 № 400 (ДСанПіН 2.2.4-171-10) Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області проводиться систематична робота щодо реалізації повноважень в сфері держсанепіднагляду за станом питного водопостачання жителів деокупованих населених пунктів.
За даними МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» 22 лютого 2023 року трапилась аварійна ситуація на водопровідних мережах м. Херсона в мікрорайоні Східному.
Наразі бригадами аварійно-відновлюваних робіт МКП «ВУВКГ м. Херсона» виконуються ремонтні роботи для усунення аварійної ситуації. По завершенню технічних робіт буде здійснено промивання, дезінфекції водопровідних мереж з подальшим лабораторним контролем за якістю питної води.
Ситуація перебуває на контролі Херсонського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.