Акваферми – нове у риборозведенні

В Україні починає активно розвиватися нова галузь рибництва – акваферми. Об’єкт вирощування – кларієвий сом. Батьківщина цієї риби Африканський континент, де він зустрічається по всіх водоймах, включно з тими, що розташовані в пустелі Сахара, а також Південно-Східній Азії та у річках Ніл й Іордан.

Кларієвий сом – хижак, але може харчуватися рослинною їжею, органічними рештками. За формою тіла нагадує сірого річкового сома та вугра. Забарвлення шкіри залежить від кольору води, але частіше мармуровий з сіро-зеленим відтінком, луски не має. Унікальність сома в його кларіях для дихання повітрям. Це дає можливість рибі повзати з однієї водойми до іншої ( на відстань до 1 км ), а також виживати в несприйнятливих умовах пересихання річок у період посухи. Серед переваг вирощування кларієвого сома – він витримує дуже щільну посадку на 1 кубічний метр (1000 особин зарибку) завдяки можливості дихати атмосферним повітрям за допомогою кларіїв, які працюють паралельно з зябрами, забезпечуючи рибу киснем.

 Особливістю вирощування кларієвого сома в аквафермах в Україні є те, що в басейнах  необхідно підтримувати постійну температуру не нижче + 27 С навіть влітку. Розведення сома на аквафермах, на відміну від традиційного ставкового господарства, тісно пов’язане з високими технологіями і гарантує високу якість такої риби, вільної від інфекційних хвороб та паразитів.

Для вирощування використовують басейни різної ємності та конструкцій, воду з артсвердловин. Обов’язково для підтримки температури води необхідних параметрів на фермі має бути котельня, яка повинна працювати 24 години на добу 365 днів на рік. Для фільтрації води використовуються біофільтри та комплекс для насичення води киснем.

Після вилову риби, басейн треба ретельно вимити та підготувати до наступного використання без застосування хімічних засобів ( щоб не знищити біофільтр).

Годують кларієвого сома виключно спеціальним комбікормом, кожні три години. Цей корм виробляється у Вінницькій області. Кларієвий сом росте досить швидко. За 1 рік у середньому набирає вагу до 1,5 кг. М’ясо сома має особливий смак, схожий на курятину. У природних умовах кларієвий сом виростає до 60 кг, тривалість його життя становить 9 – 10 років.

Собівартість вирощування – 50–60 гривень за один кілограм, реалізують по ціні 70 – 80 гривень. Єдина проблема, яка стримує розвиток цієї галузі рибництва – це низький попит на даний вид риби. Але мине рік-два, й українці розкуштують кларіуса, який є дуже смачним і корисним