Контроль за дотриманням антитютюнового законодавства: у перевірених об’єктів виявлено порушення

Упродовж березня 2025 року на підставі звернень громадян Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області здійснило 2 позапланові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання антитютюнового законодавства.

У обох перевірених об’єктів були зафіксовані порушення вимог законодавства в частині розміщення реклами та стимулювання продажу тютюнових виробів.

За результатами перевірок суб’єкти господарювання отримали фінансові санкції на загальну суму 60 тис. грн.

Нагадуємо, що штрафні санкції становлять:

  • куріння у заборонених місцях – 3 тис. грн;
  • порушення заборони реклами чи стимулювання продажу тютюнових виробів – 30 тис. грн;
  • повторне протягом року порушення заборони реклами чи стимулювання продажу тютюнових виробів – 50 тис. грн.

Держпродспоживслужба Херсонщини активно працює над посиленням контролю у сфері антитютюнового законодавства. Завдяки цій роботі вдасться зменшити шкоду від тютюну та покращити здоров’я українського суспільства.