Участь у навчанні Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області щодо відпрацювання порядку дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації

Прийнято участь у навчанні Бериславським районним управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, разом з обласним штабом та штабом Високопільської ОТГ з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), а також місцевої Комісії з питань евакуації, відпрацювали порядок дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації в умовах військового стану. Тренування проводили, аби підвищити готовність органів управління та сил цивільного захисту громади до належних дій під час загальної евакуації населення, пов’язаної з військовими діями.

За розрахунками у разі проведення евакуації у населених пунктах громади, будуть розгорнуті пункти евакуації, оперативні групи допомагатимуть жителям, зокрема літнім, маломобільним людям дістатися місць збору. Населення вивозитимуть до району залізничного та автовокзалу транспортом. Про евакуацію людей інформуватимуть через радіо, телебачення, автоматизовану систему оповіщення, телефонний зв’язок, обладнаний гучномовцями. Також на базі одного з евакуаційних пунктів відбулось практичне відпрацювання дій та заходів з евакуації. Основна мета навчання – на прикладі евакуаційного пункту повністю відпрацювати механізми взаємодії з усіма підрозділами.