Працівниками Головного управління та підпорядкованих установ розпочато роботу по відновленню матеріально-технічної бази, ремонту пошкоджених приміщень та здійснення основної діяльності на звільнених територіях

У перші дні повномасштабного вторгнення збройних сил російської федерації в  лютому 2022 року, російська армія розпочала окупацію Херсонщини. Також були тимчасово захопленні територіальні підрозділи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, державні установи ветеринарної медицини, лабораторії Держпродспоживслужби та ДП Херсонська біофабрика.

Після деокупації правобережної частини Херсонщини в листопаді минулого року, працівники Головного управління та підпорядкованих установ розпочали роботу по відновленню матеріально-технічної бази, ремонту пошкоджених приміщень та здійснення основної діяльності на звільнених територіях.

Також, було проведено обстеження ДП Херсонська біофабрика, яка під час окупації була захоплена збройними силами рф. За результатами обстеження, крім понівеченого обладнання, було виявлено значну кількість біологічних ветеринарних препаратів, які зберігались на потужностях підприємства під час окупації без належних умов, а також без нанесеного маркування та з простроченим терміном до використання.

За ініціативи Головного управління, питання  про необхідність  знешкодження ветеринарних біологічних препаратів, які виявленні на Херсонській біофабриці, було розглянуто на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС при Херсонській ОДА 20.02.2023 та прийнято відповідне рішення.

Працівниками Головного управління в складі  міжвідомчої комісії в період з 22.02 по 28.02.2023 проведено термічне знешкодження усіх ветеринарних біологічних препаратів, які виявленні на  виробничих потужностях Херсонського державного підприємства – біологічна фабрика.