Обстеження державного майна установ Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

Після деокупації населених пунктів Херсонської області будівлі та споруди, інше державне майно установ Держпродспоживслужби, було зруйновано та пограбовано. На сьогодні, на жаль, окремі населені пункти досі перебувають під активними обстрілами.

02.03.2023 комісійно, на чолі з в.о. начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Ігорем ШАПРАНОМ, було здійснення об’їзд на деокупованих територіях Херсонської області підпорядкованих установ, де  було обстежено матеріально – технічний стан матеріальної бази.

На підставі чого 03.03.2023, було проведено Zoom нараду з керівниками установ та керівниками структурних підрозділів Головного управління, де обговорили спільний план дій щодо відновлення матеріально-технічної бази організацій.

Серед заходів, було визначено проведення спільно з місцевими органами самоврядування формування документів, які підтверджують руйнацію будівель та споруд населених пунктів, і дадуть можливість визначені розміри збитків нанесених російською агресією.

Також, важливим є питання збереження майна, що вціліло та недопущення подальшої руйнації. Співпрацюючи з місцевими органами самоврядування надані певні будівельні матеріали. Власними силами проведено ремонт покрівлі в смт Нова Воронцовка.

З метою безперебійної роботи установ в умовах тимчасової відсутності електроенергії Херсонською обласною державною військовою адміінстрацією передано генератори. Для забезпечення інтернет зв’язку надано STARLINK.

Головним управлінням придбано 55 одиниць комп’ютерної техніки для забезпечення дистанційної роботи працівників.

Робота по відновленню функціонування установ продовжується.