Виробнича нарада зі спеціалістами Новотроїцької районної державної лікарні ветеринарної медицини

6 лютого 2019 року на базі Новотроїцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області під головуванням начальника районного управління В.Дячука відбулася нарада з ветеринарними фахівцями Новотроїцької районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Під час наради учасники розглянули наступні питання:

-Аналіз проведення лікувальної роботи, інтенсивність дослідження корів на субклінічні форми маститів.

-Епізоотична ситуація зі сказу у Новотроїцькому районі. Діагностика та профілактика сказу тварин. Роль антирабічних щеплень у профілактиці захворювання.

-Африканська чума свиней, епізоотична ситуація в Україні на тепер. Профілактика та недопущення занесення вірусу хвороби на територію району.

У зв’язку з необхідністю реєстрації пасік, відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України № 39 від 10.02.2016 року «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам», рекомендовано ветеринарним фахівцям населених пунктів району провести роз’яснювальну роботу серед громадян, які займаються розведенням бджіл та виробництвом меду бджолиного щодо їх реєстрації у державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Також обговорені питання проведення ідентифікації та реєстрації тварин, зберігання, обліку та правила видачі ветеринарних документів завідувачами ветеринарних дільниць. Щодо  цього з доповіддю виступив начальник районної державної лікарні ветеринарної медицини В. Трєскова.

В ході наради обговорені проблемні питання, дані рекомендації щодо необхідності покращення діяльності з відповідних напрямків роботи.