Відбулися семінари-наради для представників освітньої галузі Горностаївської ОТГ

4 та 7 серпня 2020 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської ОТГ відбулися семінари – наради для керівників, медичних сестер дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладів.

На розгляд виносились питання:

– Дотримання вимог тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у загальноосвітніх закладах та закладах дошкільної освіти  на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

– Організація харчування дітей, забезпечення технології приготування їжі та ведення документації, дотримання санітарних вимог на харчоблоках.

– Облаштування харчоблоків. Забезпечення якісного вхідного контролю харчових продуктів у закладах дошкільної освіти, наявності супровідних документів у постачальників, які здійснюють постачання харчових продуктів, проведення лабораторного контролю за показниками безпеки продуктів, які використовуються для харчування дітей.

Нарада відбулася за ініціативи фахівців районного управління Головного управління Держдпродспоживслужби в Херсонській області. Загалом семінари-наради відвідало 34 чоловіки. Серед присутніх були керівники відділу освіти Горностаївської ОТГ, комунальної установи «Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти», а також селищний голова Ляхно Д.В., який наголосив на необхідності дотримання протиепідемічних вимог у дитячих навчальних закладах, проведенні всіх необхідних робіт, які б забезпечили безпечне перебування здобувачів освіти та працівників у підвідомчих закладах. За сприятливої епідеміологічної ситуації, дозволу районної постійної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заклади дошкільної освіти з 01 вересня 2020 року відновлять свою роботу. Всі вимоги відповідно до постанови Головного санітарного лікаря будуть дотриманні. На даний час ведеться підготовка щодо відновлення роботи дитячих дошкільних закладів.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного управління ГУ ДПСС в Херсонській області Шарко Л.Б., повністю зупинилася на висвітленні теми семінару – наради та детально поінформувала керівників закладів освіти про тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину, затверджені постановою Головного санітарного лікаря України від 30 липня 2020 року № 42 та про виконання постанови № 25 від 21.05.2020 року «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби».

Заплановано провести аналогічні семінари – наради для дитячих навчальних закладів Костянтинівської сільської об’єднаної територіальної громади, у період з 10.08 по 14.08.2020 року.