У Великоолександрівському садочку провели заняття з працівниками щодо організації харчування

Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Великоолександрівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області на виконання плану заходів з інформаційної роботи на 1 квартал 2020 року проведено заняття з працівниками Великоолександрівського закладу дошкільної освіти №2 з питань дотримання санітарних вимог при організації харчування.

Під час заняття акцентована увага на необхідності контролю з боку медичних працівників за якістю продуктів, які надходять до закладу, наявністю супровідних документів, їх відповідності наявним продуктам, дотриманням термінів реалізації, умов зберігання, веденні документації тощо.

Окремо обговорено питання щодо дотримання поточності технологічного процесу, технології приготування страв відповідно до технологічних карток, правил миття столового та кухонного посуду, обладнання та інвентарю, порядок допущення до роботи працівників закладу.

Доведено до відома основні недоліки, виявлені під час планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю), а саме: недотримання правил миття столового посуду, обладнання та інвентарю, які підтверджені позитивними результатами мікробіологічного контролю, порушення ведення документації з організації харчування. Надано рекомендації щодо попередження виникнення та розповсюдження гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, застосування деззасобів під час епідемічних ускладнень.

Під час заняття опрацьовані практичні навички щодо приготування дезінфекційних розчинів, обліку експозиції, проведення щоденних та генеральних прибирань у приміщеннях закладу.

Працівники закладу мали можливість поставити питання та отримати повноцінну відповідь.