У Великоолександрівському районі затвердили програму запобігання та ліквідації заразних хвороб тварин

23 січня 2020 року під головуванням очільника району Арсенія Алейнікова відбулося планове засідання колегії Великоолександрівської районної державної адміністрації.

У роботі колегії взяли участь керівники підприємств та установ району, сільські, селищні голови,члени громадської ради при районній державній адміністрації. Члени колегії та запрошенні заслухали звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району за 2019 рік.

Серед пріоритетних питань, органу влади – забезпечення зв’язку між державою та громадянином, вирішення життєво важливих проблем окремої людини.Разом з тим, було порушено і ряд актуальних питань, над якими ще потрібно працювати на найближчу перспективу.

На розгляд присутніх був представлений звіт голови районної державної адміністрації А.Алейнікова щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2019р. Також розглянуто та схвалено проект Програми запобігання та ліквідації африканської чуми свиней , високо патогенного грипу птиці та інших заразних хвороб тварин на території Великоолександрівського району на 2020 рік.