Ситуація щодо організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти м.Каховка на контролі ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області

У зв’язку з розміщенням у ЗМІ інформації «В Каховке нечем кормить детей в детских садах» щодо відсутності у харчуванні дітей у дитячих садочках міста м’яса, яєць, круп, постачання неякісного вершкового маслата відсутності договорів на постачання харчових продуктів, Головним управлінням Держпродспоживслужбив Херсонській області проводиться збір інформації з питань викладених у статті та гігієнічна оцінка фактичного щоденного меню по закладах.
 
У м.Каховка э 8 садочків. Від керівників 7 дитячих садочків (один садочок тимчасово припинив діяльність у зв’язку з підвищеним рівнем захворюваності дітей на ГРВІ з 11.02.по14.02.2020) отриманаі нформація з фотоматеріалами) про фактичну кількість харчових продуктів та продовольчої сировини (за найменуваннями відповідно до переліку, затвердженого Постановою КМУ№1591) окремо по кожному садочку.
 
Для організації харчування дітей 17.02.2020 року дитячі заклади забезпечені практично всіма необхідними харчовими продуктами. Однак за виявленими недоліками триває детальне з’ясування обставин.
 
Про ситуацію проінформовано міського голову, керівника управління освіти міської ради та запропоновано керівникам вжити невідкладних заходів щодо належної організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти м.Каховка. Також інформація доведена до відома керівника Каховської РДА.
 
Ситуація залишається під контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.