Робоча зустріч з операторами ринку, які займаються обвалкою, переробкою та подальшим обігом м’яса та м’ясної продукції

11 квітня 2019 року за ініціативи Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області на базі Херсонської міської державної лікарні ветеринарної медицини відбулася робоча зустріч операторів ринку, які займаються обвалкою, переробкою та подальшим обігом м’яса та м’ясної продукції та державних офіційних ветеринарних лікарів Херсонської міської державної лікарні ветеринарної медицини, які здійснюють державний контроль на вищевказаних потужностях операторів ринку.

Після зняття мораторію тривають планові та позапланові перевірки операторів ринку, які займаються обігом харчових продуктів, щодо виконання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Зняття мораторію та проведення перевірок без попередження дає відчутні результати. Так, за І квартал 2019 року приписи про усунення виявлених порушень були винесені за результатами 50% перевірок, накладання штрафів – 3% перевірок.

Під час заходу були проаналізовані підсумки перевірок за І квартал 2019 року, сумісні проблемні питання, які виникають під час здійснення діяльності суб’єктами господарювання та шляхи їх вирішення. Операторам ринку було наголошено, що перевірки здійснюються згідно із затвердженим планом та без попередження. Окремо акцентовано увагу на порушеннях, які виявляються під час здійснення заходів державного контролю, а саме:

-відсутність документів, якими повинна супроводжуватися продукція;

-місце нанесення та вигляд позначки придатності;

-маркування продукції;

-дослідження продукції та виробництва на показники безпечності;

-санітарні вимоги до виробництва;

-вимоги до персоналу тощо. 

Офіційним ветеринарним лікарям Херсонської міської державної лікарні ветеринарної медицини було наголошено про посилення та якість державного контролю на потужностях операторів ринку. Також суб’єктів господарювання поінформовано про наближення та затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечності харчових продуктів (НАССР).